Wpis z mikrobloga

@Armazi: premke to później jak będziesz na wyższych tierach grał, na razie polecam zostać na tierze 5-6, pograć różnymi typami czołgów i zobaczyć co ci pasuje, poznać mapy, mechaniki itd. Do tego na tych tierach dobrze się zarabia nawet bez konta premium, a wyżej jest z tym gorzej.
  • Odpowiedz
@Armazi: Jeśli nie masz jeszcze konta albo masz poniżej 200 bitew, to warto ogarnąć program rekrutacyjny. Będziesz mieć za to bonusy, nawet czołg premium. Możesz napisać do mnie jeśli jesteś zainteresowany ;)
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30 Co ty pieprzysz xDD? To jest najgorsze co można zrobić.

@Armazi Zacznij grać normalnie, przy zakładaniu konta znajdź sobie jakiś kod zaproszeniowy, dostaniesz kilka dni konta premium na start i może jakąś premke niższego tieru.
Zacznij grę od pierwszego poziomu, exp kolejne czołgi i w miarę progresu, a będziesz uczył się gry. Nie rzucaj się od razu na wysokie tiery, bo to nie ma sensu, gra tam jest o wiele dynamiczniejsza
  • Odpowiedz
@Armazi: ziomek ci co mówią żebyś został na 5 tierze to jakieś try-hardy fioletowe, graj tak jak chcesz i czym chcesz, wiadomo najlepiej przejść sobie linię na spokojnie i bez przeskakiwania żebyś się nauczył, ale absolutnie nie musisz zostawać na 5-6 tierze na kilka tysięcy bitew :D (ja sam mam rozegrane jakieś 10-15k bitew, kilka X i w sumie już mi się grać nie chce, więc weź pod uwagę że może
  • Odpowiedz
nie słuchaj ich... Kup od razu kilka premek 8 poziomu i graj. Lepiej się uczyć na 8 poziomie niż #!$%@?ć tankami niskiego tieru


@DurzyHarakter30: To jest chyba najgorsza rzecz jaką można zrobić na początku swojej przygody z tą grą.
  • Odpowiedz