Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#dpd #!$%@? prądem dpd paczka międzynarodowa miała iść 4 dni robocze dziś jest dzień 6 a paczka utknęła gdzieś w NL i niewiadomo kiedy dojdzie.. Prezenty na święta
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zwracam honor paczka doszła dzisiaj. Chyba czas poprawić tracking żeby paczki nie znikały na 3 dni w systemie
@b4rney: Mojemu kurierowi jakaś babeczka #!$%@?ła paczkę jak zostawił ją na chwile na klatce i gdybym nie był wścibski i gdyby kurier nie był w porządku to nigdy bym się o tym nie dowiedział bo nie raczyli mnie poinformować. Jeszcze mydlą oczy pracownikom sklepu z którego zamówiłem produkt, że heheh dodatkowe weryfikacje, heheh może się znajdzie kiedy gościu na infolinii do mnie, że nie ma szans na odzyskanie a kurier mi
@b4rney: Ja typa nie winie bo nowe osiedle, „prestiżowa” okolica (też bym nie pomyślał że kradną) i zostawił to pod kamerą żeby zanieść paczki do drugiej klatki xD Baba #!$%@?ła stuff wsiadając do windy, wszystko nagrane, jeszcze jak weszła do mieszkania a policja wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja kolekcjonerska gierka już w lombardzie albo na śmietniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)