Wpis z mikrobloga

Oceny na #olx to taki rak że szkoda szczempić ryja, jakiś ukrainiec spamuje mi czy można odebrać grę osobiście, pisze mu raz drugi i trzeci, że nie spotykam się, tylko wysyłka, to nic dalej spamuje. W końcu dał ocenę minusową z opinią " nie da się kupić " xD

Druga sprawa, jakaś laska do mnie pisze o płytę główną stosując agresywny marketing czyli TO JEST WARTE MAX [tutaj wpisz cene -70%] BIORĘ JUTRO ZA GOTÓWKĘ, LEPSZEJ OFERTY NIE ZNAJDZIESZ. Nie odpisałam na to i dostałam negatywną opinię " NIE ODPISUJE " XD

Aktualnie mam CZERWONĄ BUŹKĘ przy profilu oznaczającą że większość kupujących jest niezadowolona ze mnie xD

Usunąć ten portal wpisdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Victim: Ja kiedyś dostałem ocenę od użytkownika z którym nigdy nie miałem kontaktu, a olx stwierdził, że każdy ma prawo wystawić mi komentarz według swoich odczuć. Jedno wielkie XD.
@Lemonex: Dokładnie, nic nie kupił a wystawił ocenę, bo na jego propozycję 20% wartości nie odpisałam ;x

Ten portal to żart, a ten system ochrony kupujących to też komedia, obejmuje tylko fakt jeśli zamiast telefonu dostaniesz cegłę, jak Ci gość przyśle rozwalony sprzęt to maja #!$%@?, sam do niego pisz i idź do sądu xD
@Victim: Te oceny to jest żenada, kiedyś chciałam kupić jakiś przedmiot i już byłam na etapie wpisywania danych ale się rozmyslilam. Nie rozmawiałam ze sprzedającym ani w ogóle żadnego kontaktu nie podjęłam a olx kilka dni później poprosiło mnie żebym oceniła jak przebiegła transakcja i kontakt. XD Ochrona kupujących tez jest tragiczna, jedyne co potrafią to zablokować sprzedawcy bez słowa wyjaśnienia konto i nie chcą w ogóle pośredniczyć w wyjaśnieniu sytuacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Victim: Do mnie nawet też użytkownik nie napisał, dowiedziałem się o jego istnieniu jak dostałem ocenę.
Ochrona kupujących to nawet nie ma co komentować, jak będzie coś nie tak z produktem to trzeba zgłaszać pustą paczkę, bo inaczej nie da rady.
Dodam jeszcze, że system kontaktu ze sprzedającym/kupującym też jest upośledzony. Jedyną opcją kontaktu ze sprzedającym to wejście na jego ogłoszenie, no chyba, że już usunął XD. A z kupującym nie