Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: Ostatnio zrobiłem sobie taki eksperyment i założyłem konto na badoo z moją mordą i ustawiałem lokalizacje na różne kraje w azji. Ładne loszki, dużo par, wiele z nich pierwsze pisało, bardzo miłe i można z nimi popisać nawet jak średnio znają angielski, a w Polsce? W Polsce jak w lesie #!$%@?, księżniczki 20 lat a morda grażyny, jak już jakąś zmatchowało to oczywiście trzeba napisać bo królewnę trzeba hehe zdobyć
@elon_w_zbozu: Co by tu napisać jeszcze, ogólnie też nie jest tak że same piękności tam są ale jednak w porównaniu z naszym krajem to tam przeważają obiektywnie ładne i zadbane kobiety, są też ulańce i inne kreatury ale wiadomo dajesz na nie a jak coś piszą to sage bo i tak jest w czym wybierać. Ustawiłem sobie przedział 18-45 i nawet przy tej górnej granicy było sporo ładnych pań które dbają
Może się wybiorę kiedyś na urlop do któregoś z tych krajów bo normalnie poczułem się jak chad przez samo pisanie na badoo xD


@Valfoutre: jakie kraje sprawdzałeś? Ja celuję w (niespodzianka!) Koreę. W środku maja pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)