Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agnis20: nie używaj go, bo jest ryzyko zapłonu. Złóż reklamację u sprzedawcy. A sam powerbank do tego czasu połóż w jakimś miejscu gdzie nie ma rzeczy które łatwo mogą się zapalić.
  • Odpowiedz
@camion: Można go dalej używać? Nie wybuchnie?


@agnis20: Nie, kiedyś testowałem taki spuchnięty żeby wybuchł ładując i rozładowując codziennie dwa lata i nic sie nie stało, znudziło mi sie i kupiłem nowy bo już plastik odpadał obudowy od opuchlizny.
Dopóki sie dziura w folii nie zrobi to sie nie zapali
  • Odpowiedz
@agnis20: eh ludzie małej wiary xD
W starych telefonach pokroju 6500 czy starych Samsungach (2004 +/-) bateria potrafiła tak puchnąć że nie dało się zamknąć klapki.
Ja bym używał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie na wykończeniu tylko zaczął zwiększać pojemność, bo zauważył, że potrzebujesz więcej mAh. Normalne wśród powerbanków.

@Soczi: jeszcze wsadzić do mikrofalówki, to wtedy elektrolity się ułożą i więcej energii się zmieści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agnis20: większą szansa że się zapali, może mieć mniejsza pojemność.
Ja bym używał ale na noc nie zostawiał pod firanka czy czymś łatwopalnym. Zawsze możesz sobie z blaszek zrobić obudowę na niego jakby się podpalił to się nic nie stanie.
  • Odpowiedz
@agnis20: niebezpieczny w używaniu może w każej chwili zrobić duże boom.. idziesz w ustronne miejsce przebijasz go czymś ostrym z daleka i patrzysz na destrukcję.. nowy i tak musisz kupić.
  • Odpowiedz