Wpis z mikrobloga

Odnośnie rajskiego rozdania to brawa dla Wiki - szkoda Kapsla bo wnosił jednak coś do programu, ale dostał też nauczkę że na pięknej twarzy nie można jechać przez cały program. Los się zemścił.
Mały plusik dla Jaya za kozacką walkę z linami. Tak wogóle to El Dursi chyba ma do niego jakąś słabość bo przy kolejnym zadaniu albo się dziwnie do niego uśmiecha lub robi dziwne miny - miała dziwną podjarkę na twarzy gdy wygrał konkurencję w tym odcinku kolejny raz:)
Mały plusik dla Sevcia - historia pokazała że odpulenie z programu Klaudii było bardzo dobrym rozwiązaniem - do niczego jej nie potrzebował. Tak jak niektóre kobiety ciągną swoich mężczyzn do przodu tak Klaudia bardzo go hamowała.
#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
@kipman1: co do Wiki to dla mnie „santo subito” od dziś ( ͡º ͜ʖ͡º) za to co zrobiła !
Co do JJ …. Niezmiennie mój Top supermen tej edycji, nie tylko wizualnie, ale pod względem męskości, wytrzymałości, charakteru i sile woli. Ech ….. życzę mu samych życiowych szczęśliwych uniesień i sukcesów !!!
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Temat Wiki zejdzie na drugi plan - teraz zapowiada się że Marika będzie wrogiem Jaya - czuję że tutaj będą dymy bo laska pewnie sobie ubzdurała że to tylko jego wina że odpadła z programu i że miała rację z Elizką (a prawda jest taka że Jay zaczął budować relację z Elizką jak już było po temacie Mariki).
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Jeżeli chodzi o Jay'a- mój też. Jakoś tak mam, że jak już oglądam jakąś edycję (a w sumie zaczęłam od 3 i tylko ją oglądałam w całości), to zawsze jakoś tak podświadomie wybieram sobie jakiegoś ulubionego uczestnika, któremu szczerze kibicuję nie tylko w programie. Tu jest to zdecydowanie Jay. PS On też Santo Subito za hotelowe akcje Elizy.
  • Odpowiedz
@Dewasta: sprawności fizycznej Jaya nie da się podważyć i jest najlepiej wysportowany ze wszystkich facetów.
Ja uprawiałem sport kiedyś i wiem że zawziętość i wytrwałość robi olbrzymią robotę - klasyczny sebix z siłowni nie potrafi dokonywać dużego wysiłku innego niż "seriami" - prawdziwa siła to umiejętność wykorzystywania siły mięśni w trybie ciągłym bez przerw co chwilę. Pod tym względem Jay jest nie do pobicia, szczególnie że uprawiając jogę może wykorzystywać
  • Odpowiedz
@kipman1: Piszesz że Dżej jest nie do pobicia? Jednak jest. Sprawność ma ponadprzeciętną ale czasem bywają lepsi. Technika piłowania czy obsługa pontonu to nie są skomplikowane rzeczy więc daleka byłabym od takich peanów pochwalnych jakie nam tu serwujesz.
  • Odpowiedz
@Dewasta: każdy może mieć swoją opinię - w pierwszych sezonach blondino latino też wygrał konkurencję piłowania i każdy był w szoku:) Wg mnie Jay jest najbardziej wszechstronnie wysportowany - ale to nie jest gwarant wygrywania konkurencji tylko stwierdzenie kto ma najwięcej zalet przemawiających na korzyść.
  • Odpowiedz