Wpis z mikrobloga

Kupiłem tester Acqua di Gio na perfumeland.pl (wg. perfumehub i perfumomaniak sklep legit) spodziewałem się #!$%@? trwałości ale nie aż takiej, po zaaplikowaniu nie czuć prawie nic, nawet jak przystawie nos do skóry to 2 minutach nie czuje żeby tam cokolwiek było, nawet nie wiem jak pachną. test zrobiony na dwóch osobach w dwie strony

perfumy idą do zwrotu ale pytanie czy ktoś z was z tym się spotkał przy AdG?

#perfumy
Snegzam - Kupiłem tester Acqua di Gio na perfumeland.pl (wg. perfumehub i perfumomani...

źródło: comment_1649792357PIh2TiT9cuqED069gMfiGs.jpg

Pobierz
  • 31
@2906518: na julki to tylko jednocyfrowy body fat, gonial angle w przedziale 115-128 stopni, FWHR na poziomie 1.80 - 1.95, interpupillary distance 54.8-74.1 mm, ES ratio 0. 47 - 0.45 hunter eyes z solidnym undereye support, brakiem lub minimalnym upper eyelid exposure i positive lub neutral canthal tilt, midface ratio 0.95, chin to philtrum ratio 1:2.5, norwood 0, zygomatic width 13.5 -15mm, widoczny ramus, bigonial width stanowiący 95% bizygomatic width, hollow
@Snegzam: Na pewno jakieś gówno wziąłeś serio jak mała trwałość co ty gadasz złe kupiłeś mówię ci nie tego co trzeba innego musisz spróbować bo różne są.

Ja zarzuciłem adg absolu edp na grzałę i jest w porządku, zapach fajny, ale trochę mi się znudził, za to trzyma się zajebiście długo i dziwię się tym opiniom, że adg od razu znika - może jest tak tylko w przypadku edt albo konkretnie