Wpis z mikrobloga

  • 42
Każda #wojna potrzebuje swoich bahaterow aby budować morska itd. ale #ukraina to już chyba przesadza. Była mityczna #wyspawezy i heroiczną śmierć która 2 tygodnie później okazała się nieśmiercią. Potem był #duchkijowa , swoją drogą co się z nim stało, coś cicho od dłuższego czasu? No i teraz mamy mistyczny pułk #azow który przemyka podziemiami niczym żółwie ninja i wybił już połowę żyjących ruskich . Aa zapomnialbym jeszcze o babci asasynce, która zabiła ruskich pasztetem
  • 35
  • Odpowiedz
@czuczer to raczej nie jest skierowane do nas, a do Ukraińców

dopóki nie jest to szkodliwe dla nas (jak próby wciągnięcia innych krajów do wojny, straszenie bronią chemiczną - nie wykluczone, że to może być false flag), to nie mam nic przeciwko
  • Odpowiedz
@czuczer: Dodatkowo Wolski mowil o tym ze byli szkoleni przez specjalsow z krajow nato, na froncie byli tez od dawna, maja tez przewage w postaci takich rzeczy jak optyka termiczna czy zachodnia bron.
  • Odpowiedz
@czuczer: Może w tobie bo jestes ponad przeciętnie inteligetny skoro nie łykasz wszystkiego, weź pod uwagę ze większość ludzi w Polsce wierzy PiS-owi wiec wierzy tez w taka propagandę. Propaganda działa, ludzie są chętni do pomocy i chętni do walki, a to już coś
  • Odpowiedz
@Jamniki2: dziękuję, wezmę to za komplement :) no i napewno podchodzę do tego inaczej bo na szczęście bezpośrednio mnie to nie dotyczy więc mogę obserwować z boku
  • Odpowiedz