Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @eschatoestetyzm dla tagu #przegryw
==================================================

A więc ban. Było to dla mnie nie lada zaskoczenie, bo od czasu ostatniego bana ponad rok temu pilnuję się i nie używam wulgaryzmów i ciętego języka. Ale zarazem czułem już na plecach oddech moderacji odkąd gogusie wielkomiejskie zdenerwowały się o to, że dostaję dopłaty, opowiadam się przeciwko tzw. "uchwałom antysmogowym" i ogółem, że wiejski śmieć śmie śmieć.

Moje trzymiesięczne zesłanie niech będzie świadectwem reddityzacji tego portalu. Zostałem zbanowany za wyrażenie swojej opinii o aborcji dla Ukrainek i działalności aborcjonistek. Najwidoczniej komuś w moderacji nie spodobało się, że można mieć w tej kwestii odmienne zdanie. Trzy miesiące banicji za takie coś to kuriozum w kontekście tego, że na głównej normalnie można zobaczyć komentarze pełne jadu nawołujące do nienawiści, a za manipulowanie treściami przez discordy pupile moderacji dostają tygodniowe bany.
Nie ukrywam, że tak długa odsiadka będzie dla mnie trudna, bo wykop był dla mnie jedynym miejscem gdzie mogłem się wygadać. Jak sobie pomyślę, że do czasu odblokowania konta zdążę zebrać wczesną marchewkę, którą niebawem posieję, to ciarki mnie przechodzą.
No nic, zajmę się robotą w polu i sperdotripami rowerowymi po Polsce B, może znajdę jakąś dziewicę po drodze.

Trzymajcie się, nie dajcie się wpisać w matriarchalne ramy i posłuszeństwo lewoliberalnym dogmatom i blackpillujcie młodych. Każde takie małe gesty przybliżają dzień naszego ostatecznego zwycięstwa.
#przegryw

==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 9
  • Odpowiedz