Wpis z mikrobloga

Najlepsze rozszerzenie od 6 lat, czyli od wprowadzenia Atlasu. Świetna personalizacja gameplayu, pierwszy raz ubiłem Siriusa, zrobiłem Breachstone, nadrabiam wszystkie olane mechaniki z ostatnich lat. Pierwszy raz w życiu zrobiłem 38/40 zadań i odebrałem wszystkie MTX-y. Liga gówniana, ale skille atlasowe to poezja.

#pathofexile
  • 8
  • Odpowiedz
@Logytaze: To rozszerzenie atlasu to chyba najlepsza rzecz od kilku lat. Nie trzeba w końcu żonglować watchstonami i na dodatek możesz wybrać które mechaniki chcesz sobie zboostować. A sama liga to totalne dno, jakby wprowadzili ekwipunek podobny do map stasha, że można pomieścić każdy fragment po 144 razy, to liga faktycznie byłaby przyjemna, bo tak mógłbyś farmić fragmenty, a po kilku dniach robić te archnemesisy.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Atlas po modyfikacjach i nowe drzewko to jest najlepsza zmiana w PoE jakiej doświadczyłem. Tak mnie wciągnęło PoE w tej lidze (nie mówię o samej mechanice ligowej bo ta jest wg. mnie taka sobie i od dawna omijam), że nawet obecnie wracam co 2-3 dni pobiegać sobie i przyfarmić to i owo. 38/40 wpadło z wielką przyjemnością i gdyby był MTX za 40/40 to też bym sobie dobił.
Niestety mam
KingLeeBruce - @Logytaze: Atlas po modyfikacjach i nowe drzewko to jest najlepsza zmi...

źródło: comment_1649760427WdpaAw1jGAtOjlsKS6JdHL.gif

Pobierz
  • Odpowiedz