Wpis z mikrobloga

Jaki krem do rąk polecacie? Od 3 lat mam problemy z dłońmi na mrozie po jakimś uczuleniu na żel pod prysznic z lidla. Obecnie okolice kostek są tak szorstkie i twarde jak pumeks, a dodatkowo pęka mi skóra i leje się krew. Pomocyyyy #krem

Do lata będę musiał krem stosować ;( nie lubię.
  • 11
@desygnat: w domu garnier, a w pracy jakiś noname z witaminą A i E, pracuję z chemią, bardzo mi się wysuszają ręce i jeszcze do tego mam chyba jakieś uczulenie na te wszystkie płyny, więc dłonie mam czasami tragiczne (nie mogę zbyt wodnistych kremów używać, bo mnie dłonie bardzo szczypią)
@tuhna: tez pracuje w chemii plus jeszcze musze chwile na zewnątrz spędzić gdy coś widlakiem wioze. Garniera stosowałam bez większych pozytywnych skutków @xxxx: nie da się w normalnych rękawiczkach pracować lol. Mam robocze, ale to gorsze w zimie niż ich brak @PoProstuMichal: w mojej pracy zwykle odpadają. Kwas mi się wyleje i roztopia się one i moje dłonie @jamesbond007: trzeba wypróbować
@PoProstuMichal: dal mi raz z witamina A. Lepszy juz ten Garnier był. A i tabletki z witamina A też polecił. Więcej się od was dowiem niż od niego ;p @tuhna: z ziaji lubię kremy bo ręce nie są takie tłuste, ale znowu musiałbym co godzinę smarować ;_; ale efekt zaraz po jest fajny