Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na pikabu, żeby zobaczyć jak tam ruskie onuce wypierają rzeczywistość i powiem Wam, jest wysoko ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Cały ruski wykop uważa że ciała zostały przeciągnięte przez ukraińskich żołnierzy tak, aby pasowały do zdjęć satelitarnych podesłanych przez firmę Maxar.

Problem w tym, że żołnierze ukraińscy nie przesuwają tych zwłok za pomocą długiej liny żeby dopasować ciała do zwłok, tylko przewracają je na drugą stronę bo boją się że zwłoki mogą być zaminowane. Ruskie minują wszystko, wychodki, lodówki, nawet pod zabawkami umieszczają miny motylkowe.

W ogóle jakim kretynem trzeba być, aby uważać że najbardziej optymalnym sposobem na przeciągnięcie zwłok jest podejście do nich, przywiązanie liny, a potem ciągnięcie tej liny XD. Tam nawet nikt nie zadał sobie trudu zadać pytania czemu ich po prostu nie złapią z kurtkę i nie przeciągną skoro to mają na celu xD

#ukraina
#wykop
#ruskiwypok
Pobierz V.....n - Wszedłem sobie na pikabu, żeby zobaczyć jak tam ruskie onuce wypierają rzec...
źródło: comment_16496113299KGTZuPCAXxqtfnqsFTzOp.jpg
  • 3
Nie dam linka bo mnie kolejni blokują, ale poczytaj sobie komentarze na profilu Dawid Hudziec. Tam jest pełno kretynów. Arek Wiśniewski to chyba ruski, we wcześniejszych komentarzach wyłapałam dziwne wstawki końcówek typowych dla ruskich. Z mocnym zaznaczeniem na chyba.