Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki.
Nie wytrzymuję już psychicznie z tym wszystkim i czas zapytać Was o pomoc. Jestem 20 letnim chłopakiem. W wieku 8 lat miałem wykonywaną operację stulejki (Dokładnie nie wiem co to była za operacja). Jednak im stawałem się starszy to zauważałem, że stulejka dalej u mnie występuję. Gdy próbowałem o tym porozmawiać z rodzicami to było tylko: "Ale przecież miałeś operacje, nie gadaj głupot" wiec czekałem, licząc, że zejdzie. Jednak to się nie stało. Postanowiłem wziąć to w swoje ręce. Szkoda, że tak późno ale o tym zaraz. Dostałem skierowanie do lekarza. Urolog jasno powiedział, że konieczna jest operacja. Było to w pandemii, wiec szpitale pozamykane. Postanowiłem przeczekać aż to przeminie. Niestety gdy w końcu zebralem się umówić na zabieg, okazało się, że na operacje czeka się rok. Było to dla mnie za dużo. Poszedłem wiec do najbliższej kliniki i tamtejszy chirurg powiedział mi, że nie będzie konieczne obrzezanie, tylko sama plastyka. Zgodziłem sie
I wiecie co? Jest gorzej niż bylo. Przedtem, w spoczynku mogłem ściągnać napletek. Teraz jest to niemożliwe. Byłem zgłosić reklamacje zabiegu. Chirurg powiedział, że trudno i teraz będzie konieczne obrzezanie, a zabieg dopiero pod koniec czerwca, bo matury i wyjazd mi kolidują. Nie wiem co robić (Teoretycznie zabieg mi ufundują, bo to oni zepsuli). Nie wiem czy mogę zaufać jeszcze raz temu samemu lekarzowi. Szukać innych klinik, które mogłyby uratować jeszcze po tej plastyce, czy jednak konieczne będzie to obrzezanie? Chciałbym tego uniknąć, ponieważ niestety w społeczeństwie obrzezanie nie kojarzy się z czymś dobrym. Przynajmniej wiem teraz, że jako ojciec, nigdy nie dopuszczę, aby tak skrzywdzić mojego syna..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624ef55d12e12f55c9e7d9d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 8
BogatyWładca: Mireczku,
po pierwsze trzymaj się nie załamuj się.
Po drugie zacząłbym od prawnika który specjalizuje się w takich sprawach medycznych aby przede wszystkim odpowiednio udokumentować to co się wydarzyło, wyciągnąć odpowiednią dokumentację.
Sprawę skonsultowałbym niezależnie z minimum dwoma lekarzami mającymi doświadczenie w temacie i z dobrymi opiniami żeby mieć pewność że nie będzie skuchy i zdecydował się na współpracę jeśli wzbudzi twoje zaufanie i obecny dyskomfort skłania Cię do działań.
DobryRozbójnik: "niestety w społeczeństwie obrzezanie nie kojarzy się z czymś dobrym" Co? Robiłem zabieg mając 19 lat i nawet przez sekundę nie myślałem, że komuś to się może nie spodobać xD A jeśli tak bardzo boli cię opinia społeczeństwa, to nie masz zbyt dużego wyboru, bo stulejka też się z niczym pozytywnym nie kojarzy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: wczoraj mialem zabieg obrzezania - rzeczywiscie, ludzie wytykali mnie palcami xD

A tak serio to jak juz komus powiedzialem, to raczej byla normalna reakcja jak na kazdy inny zabieg.
Tym bardziej, ze wykonany ze wzgledu na pozbycie sie problemu jaka niewatpliwie moze byc stulejka.

Swiat idzie do przodu, ludzie maja wieksza swiadomosc, ze jak komus cos dolega to stara sie to poprawic.
OP: Dzięki za słowa otuchy.
@niegwynebleid: Niestety poszedłem po najmniejszej linii oporu, ponieważ jestem niepracującym gówniakiem. Sam zabieg obrzezania miał mnie wynieść 1500zl, ale lekarz powiedzial, że w moim przypadku jest możliwa plastyka (800zł). Dla porównania inny, bliski szpital prywatny cenił się już 2200zł za obrzezanie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop