Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć poniższe zachowanie mojego organizmu? xD

Jestem na redukcji, 2500 kcal pilnuje co jem ćwicze itp, pije nawet do 4l wody dziennie (naprawdę sporo pije dzięki #bolero( ͡° ͜ʖ ͡°) ) waga sobie tak leci 0,5-0,7kg na tydzień i jest ok. Raz pół kilo mniej raz pół kilo więcej..

Wczoraj poszedłem wieczorem z przyjaciółmi do restauracji - zjadłem krem z papryki z jagnięciną, 300g steka, frytki z batatów, grillowane warzywa i to wszystko z sosem z zielonego pieprzu i zapite dwoma piwkami więc przyjąłem konkretną dawkę kalorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rano po przebudzeniu staje na wagę a tam -1 kg względem wczoraj. Nie zdziwiłem się - bo zawsze tak mam po jakims jedzeniu poza dietą natomiast jutro już pewnie będzie + 2kg. Czemu tak się dzieje? xD co jest odpowiedzialne za taki spadek na wadze po takim wyjsciu a następnie przybranie? Odwodnienie po dwóch piwkach? #dieta #mikrokoksy
  • 6
@BadBadger: Przerobiłem chyba 24 owocowe i jest pare fajnych ale zdecydowany top to smaki Ice tea - najlepsza cytryna potem brzoskwinia i guarana na koniec. Smakuje jak nestea a zero kcal ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedno opakowanie starcza na 3-4l napoju. Na Allegro są mixy zrobione tylko ze smaków ice tea