Wpis z mikrobloga

Nie był to jakiś wielki mecz Lechii, ale w tym sezonie wystarczy mi, że Lechia u siebie wygra wszystko do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°), a na wyjeździe się przełamie i zdobędzie jakiekolwiek punkty. Do grania dobrze w piłkę możemy wrócić w przyszłym sezonie xDDD

Trzeba jednak przyznać, że pierwsze 20-25 minut oglądało się naprawdę dobrze. Lechia może jakoś totalnie nie zdominowała rywala, ale regularnie stwarzała sobie okazje do zdobycia bramki. Taki Zwoliński powinien mieć dziś minimum 3, a pewnie można doszukać się jeszcze kolejnych 2 straconych okazji. No, ale Zwolak to Zwolak i stanęło na jednym golu xD.

Zawodzi mnie w tej rundzie Durmus. Nie oczekuję nie wiadomo jakich cudów od skrzydłowego w Esktraklasie. Ot dorzucić kilka razy sensownie piłkę i czasem strzelić gola. Dzisiaj powinien mieć przynajmniej jednego, ale jakiś cudem nie trafił z 2 metrów :/. Do myśli, że na Clemensa trzeba będzie czekać pewnie do przyszłego sezonu już zdążyłem się przyzwyczaić.

Środek pola zagrał dziś tak sobie, ale na pewno lepiej niż skrzydła. Jeśli Lechia miała już jakieś groźne sytuacje to raczej po zagraniach przez środek boiska. Trochę elektryczny był Kubicki.

Miło, że nie skompromitowali się dziś obrońcy. Żadnych większych błędów indywidualnych, które mogły skończyć się bramką. Jakieś wrzutki i nieliczne strzały Termaliki pewnie łapał Dusan.

Super, że gola strzelił Flavio, który stał się dziś najlepszym piłkarzem Lechii pod względem występów w Ekstraklasie! Legenda pełną gębą. No i już tylko 2 goli mu brakuje do Klubu 100. Czy zrobi to jeszcze w tym sezonie? Oby (òóˇ)

Asystował mu za to Conrado, który nie rozumiem czemu nie grał od początku. Ma swoje ograniczenia i z Legią nie zagrał za dobrze, ale i tak wolę go od Pietrzaka xd

Oceny:

Kuciak: 6/10
Ceesay: 5/10
Nalepa: 6/10
Maloca: 6/10
Pietrzak: 4/10
Kubicki: 5+/10
Clemens: 3/10
Durmus: 3/10
Gajos: 6+/10
Kałuziński: 6/10
Zwoliński: 5+/10

Zmiennicy:
Flavio: 7/10
Conrado: 6+/10
Terazzino: 5/10
Sezonienko: 5/10

Trener Tomasz Kaczmarek: 6/10

#lechia #ekstraklasa
  • 10
@Bartoni: wy wiecie co w się pakujecie( ͡° ͜ʖ ͡°)? Wyjazd do Kazastanu, Izraelu czy innej Łotwy na szybki #!$%@? w LKE( ͡° ͜ʖ ͡°)? A liga nie wybacza takiej zdrady, patrz co zrobiła z Legią( ͡° ͜ʖ ͡°)!
@Bartoni Sezon to powinien dostać max 4 . Po 10 min nie miał siły wracać do obrony, młody chłopak a takie braki? Jeszcze ta wypowiedź Flavio po meczu ,że nie mają siły i świeżości? Pisałem pod wcześniejszym ocenami ,że Korba nie nadaje sie na głównego trenera przygotowania fizycznego. Szymkiewicz to profesjonalista a wcześniej był jeszcze Adamczewski to Korba mógł się jeszcze jakoś przebujac jako drugi ale teraz jest porażka i widać mega