Wpis z mikrobloga

  • 59
@galgal tutaj powód syren głupi ale patrząc na te histerię to może zakażemy używania petard, klaksonów, samolotów, ćwiczeń na poligonach i w ogóle wszystkiego co Ukraińcom mogłoby się skojarzyć z wojną
  • Odpowiedz
@MikiGRU: coroczne wycie syrenami do końca świata, bo część rodzin katastrofy nie może przejść - jak to uzasadnia "z dnia na dzień do porządku dziennego" to jest jakaś histeria i psychoza. Mnóstwo ludzi ginie społecznie - musielibyśmy wyć 24 h na dobę
  • Odpowiedz
@galgal chodzi o to że to był prezydent kraju

Jasne że coroczne wycie to histeria, dokładnie taka sama jak narzekanie że Polacy używają petard, chodzą na mecze, ćwiczą na poligonach itd
  • Odpowiedz
@MikiGRU: od uczczenia pamięci prezydenta nie powinny być syreny alarmowe - jest cała masa sposobów na zrobienie tego. Jak ktoś z rodzin bardzo potrzebuje syren to może sobie wyć w domu przy świeczkach.

sorry, ale argument "dokładnie taka sama jak .... [wstaw co chcesz]... jest z dupy
  • Odpowiedz
@galgal umiesz czytać ze zrozumieniem? ()

Przecież mówię 3. raz że syreny są niezasadne.

Tyle że piszesz coś o tym że mnóstwo ludzi ginie więc syreny musiały być 24h na dobę, to odpowiadam że różnica jest taka że codziennie nie ginie prezydent kraju. Nic do Ciebie nie mam ale to wygląda na analfabetyzm wsteczny. Na wykopie ostatnio najprostsze zdania trzeba tłumaczyć

Sorry ale napisać że [wstaw co chcesz]
  • Odpowiedz
@MikiGRU: tak widzę, że uważasz za nieuzasadnione w pierwszym poście napisałeś, dopowiadam jedynie żebyśmy się lepiej zrozumieli więc nie sraj żarem.
Dla mnie nie ma różnicy czy umarł prezydent czy strażak w pożarze - za każdym razem użycie syren będzie głupotą, bo syreny powinny być używane tylko w skrajnie alarmowych wypadkach. Histeria w innych wydarzeniach i okolicznościach mnie nie interesuje w tym wątku.
  • Odpowiedz
zakażemy używania petard, klaksonów, samolotów, ćwiczeń na poligonach i w ogóle wszystkiego co Ukraińcom mogłoby się skojarzyć z wojną


@MikiGRU: Nikt tego nie zakaże.
Serio porównujesz rzeczy potrzebne (no może poza petardami), do #!$%@? syreną, bo karzeł ma na to ochotę?
  • Odpowiedz
@Wiesmin ale ja tego nie popieram, wręcz potępiam, pisałem już o tym

Dla mnie nie jest to złe dlatego że Ukraińcy mogą się źle poczuć a dlatego że jest to zwyczajnie głupie i bezsensowne, narzucone społeczeństwu

Jasne że są rzeczy potrzebne z których nikt nie zrezygnuje jak samoloty czy ćwiczenia i miały stanowić pewną hiperbolizację bo postępująca histeria zaczyna być dziwna i niebezpieczna dla jedności społecznej. Dla jak wielu ludzi dziś tematem
  • Odpowiedz
@MikiGRU: czego nie zrozumialem? nie napisales ze skoro mamy idiotyczna implikacje A => B i nie powinnismy dlatego robic A, to znaczy ze nie robienie A doprowadzi do nie robienia kazdego C takiego ze C => B? bo wydaje mi sie ze jednak cos takiego napisales
  • Odpowiedz
@CamusVevo jestem przeciw syrenom ale to co dzieje się wokół tego zahacza o histerię z którą mamy doczynienia w innych sferach życia, nagle walka z syrenami dla kaczora to punkt honoru wielu Polaków, co też jest element histerii
  • Odpowiedz