Wpis z mikrobloga

Dawno nie grałem is2 i kurde bardzo dobrze, że nie grałem... akurat mam chińską wersję na tapecie bo dobijam sobie PTLa, co ten kloc robi na 5.7 to ja nie wiem, on powinien być na 5.3, nie masz żadnego karabinku 12.7 dzięki czemu lekkie klocki to udręka bo nasz miotany z lufy bojowy kasztan nieszczególnie chce wybuchać o ile nie trafia w maskę no ale dobra, przynajmniej jest 20s przeładowania na uber załodze, idealnie żeby coś ugotować między strzałami, jak pocisk się zesra bo uderzy w zbyt twarde atomy tlenu w powietrzy co spowoduje jego rozpadnięcie, jest się już trupem. Na szczęście działo nie ma żadnej depresji więc możemy być tylko pozytywni, pancerz raz działa raz nie, to jak grze się wylosuje. Fajny wsteczny, dobrze się #!$%@? przed lepszymi tankami, uptier na 6.7 robi z Ciebie mielonkę. #warthunder
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatPL1122: Wali wszystko na strzała, magicznie odbija pociski od pantery i tygrysa z bliska, zajebisty czołg, nie wiem na co narzekasz
brak jakiegoś KM do rozwalania lekkich celów to dosłownie jedyny minus, no i przeładowanie, ale tym sie nie gra jak średnim czołgiem
  • Odpowiedz
@CiociaCBD: @Nooteus:

magicznie odbija pociski od pantery i tygrysa z bliska, zajebisty czołg, nie wiem na co narzekasz


To żaden argument bo w tej grze większość czołgów to potrafi, wystarczy się gibać na boki i gra nie
  • Odpowiedz