Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak neur0pa grzała temat postów o gwałtach autorstwa randomów z młodzieżówki Wolności?


@L3stko: W myśl zasady: stop making stupid people famous. Coś czego kuce od konfederacji zdają się nie rozumieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@L3stko: Próbowałeś się dokopać do źródła tego postu ale nie mogę znaleźć. Masz coś więcej?

A i w sumie mógłbyś też linkować do znaleziska żeby każdy mógł do niego zajrzeć.

https://www.wykop.pl/link/6605769/czlonkini-zarzadu-nowej-lewicy-czy-powinnismy-gwalcic-rosjanki/

Edit, Ok z komentarzy wynika, że to jakiś lewacki happening a nie jej poglądy. Można się rozejść.
Pobierz Kryspin013 - @L3stko: Próbowałeś się dokopać do źródła tego postu ale nie mogę znaleź...
źródło: comment_1649401578JDgzWRe81rhzaigflurHsK.jpg
Ok z komentarzy wynika, że to jakiś lewacki happening a nie jej poglądy. Można się rozejść.


@Kryspin013: XD Bardzo wygodne tłumaczenie. Gdy zrobiła się gównoburza, to nagle "żartowałam, to był happening". A jak tamte rendomy napiszą, że ich komentarz był happeningiem, to też uznasz, że można się rozejść?

Bardzo wygodne tłumaczenie. Gdy zrobiła się gównoburza, to nagle "żartowałam, to był happening". A jak tamte rendomy napiszą, że ich komentarz był happeningiem, to też uznasz, że można się rozejść?


@L3stko: Ja nie uważam tego za potwierdzoną prawdę bo w jej głowie nie siedzę. Jeżeli kiedyś #!$%@? coś podobnego w przyszłości to może będzie warte jej to wtedy przypomnienia.

To co natomiast różni ją od posłów konfederacji to to, że (jeśli