Wpis z mikrobloga

@smway: #!$%@?łem ponad 250h od premiery. W końcu mam swojego następce WoWa. Bawię się wybitnie, a ciągle tona kontentu czeka na wydanie u nas, więc tym bardziej będzie co robić. Z tym, że nie jest to H&S jak pisze koleżanka wyżej. Chyba, że widok izometryczny = h&s ( ͡° ͜ʖ ͡°).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghostur: Może źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że gra wygląda jak h&s, a nie, że nią jest. A widok był często podnoszony jako jeden z minusów/zarzutów (zaraz obok tego, że gra wygląda jak mobilniak), dlatego o tym wspomniałam. Jak ktoś tego nie lubi, ale przez to przejdzie to godziny lecą już z górki :D
@smway Do momentu wbicia T3 czyli jakieś 80h-100h jest zajebiście, później zostaje contentu na 30min dziennie. Wbijasz->robisz daily->wychodzisz bo nawet jakbyś chciał coś pofarmic to gra ci to uniemożliwia.
@Ekscentryczny_obserwator: Oczywiście że jest więcej lokacji, ale sama eksploracja w LA polega w każdym regionie na tym samym. Zbierasz mokoko z poradnika z neta i szukasz hidden questow do adventure tome.
Samo "farmienie" jest zdecydowanie ciekawsze na t1 i t2 bo szybciej lvlujesz i dynamiczniej zmieniają się bossowie. Tak na prawdę co jeden, dwa dni robisz nowego guardiana, masz nowe chaosy czy nowe bossy w abyss dungu.
Na T3 lvl wbija