Wpis z mikrobloga

niemożliwe że nie lubisz Poznania na pewno
na pewno w jakiejś gównianej dzielnicy byłeś serio
jakie remonty dróg co ty gadasz w złej byłeś dzielnicy
mówię ci w złej byłeś do innej pojedź ja ci
ja ci dam bilet 15-minutowy A+B+C+D nie da się nie lubić Poznania
co ty gadasz innej dzielnicy musisz spróbować bo różne są
#poznan #pdk
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuraku: co ty gadasz, że nie mają remontować na pewno
na pewno remonty są słuszne i potrzebne serio
serio Marcina co 3 miesiące powinni robić mówię
mówię funfel ci serio remonty dobre są co ty
co ty gadasz, że nie mają remontować im więcej
im więcej remontów tym lepiej bo różne są
  • Odpowiedz
@Faitameet: no tak, w budowie, w rozbudowie. Jak ktoś chce mieć bez takich przygód, to niech sobie wybierze jakąś wioskę z dala od wszystkiego. Nie wiem jak miasto miałoby działać bez rozbudowy i utrzymania.

@fan_comy: widzę, że mam do czynienia z osobą specyficzną. Słodkiego, miłego życia życzę, baw się dobrze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale dużo z nich trwa po prostu absurdalnie długo


@Faitameet: taka tradycja. Kaponierę za Grobelnego robili tak długo, że zdążyłem skończyć liceum i zacząć studia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to IMO Naramowicka na poziomie samej budowy(bo na poziomie planowania to pewnie część ludzi zdążyła się przeprowadzić zanim doczekała się obiecanego tramwaju XD) idzie względnie szybko. Tylko za nic nie zrozumiem dlaczego z Lechicką zrobili tak jak
  • Odpowiedz
@fan_comy: ej ale cos jest z komunikacja
Szczecin : kupujesz bilet minutowy - wszedzie biletomaty masz, na karte i\lub gotowke. Masz w lapie kawalek papierka i elo
Wroclaw : wszedzie biletomaty na karte - Twoja karta jest biletem minutowym
Poznan - jak zalatwialem sprawy mieszkaniowe to jezdzilem traja na gape bo nie moglem znalezc biletomatow xD te co sa w komunikacji to trzeba miec karte miejska xD nie mam pojecia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fan_comy: nam, mieszkańcom Poznania remonty nie straszne. Przeżyliśmy 7 lat remontu Kaponiery (najważniejszy węzeł komunikacyjny w mieście, samo centrum), przeżyliśmy zmianę Bukowskiej, Głogowskiej i Grunwaldzkiej na jednopasmówkę czy 2 lata remontu Wierzbięcic to i to przeżyjemy. Aby dróg rowerowych więcej było bo przynajmniej w korkach można nakrzyczeć na rowerzystów, że jeżdżą po ulicy.
  • Odpowiedz
Też nie lubię poznania, nijaki jest. Rozrzucone centrum, słaba starówka, lokale jedzeniowo... Słabo. Spokojnej miasto raczej, nie oblegane
  • Odpowiedz