Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10minuteman: gdybyś napisał tylko to, to bym zostawił, tak jak zostawiłem kilka, w których faktycznie tylko to napisano. W momencie gdy dodajesz dziwki, "skakanie po bolcach" by potem "wrócić do dałna" to lecisz na czarno. Bo to żadne "odmienne zdanie" a zwykle chamstwo ( )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10minuteman: masz parafrazę powyżej. Nie mam zwyczaju zapisywać komentarzy frustratów, dla których "miłość/związek = tylko i wyłącznie r..hanie", i którzy na podstawie tego wyobrażenia wyzywają ordynarnie ludzi, a już szczególnie osoby niepełnosprawne. I tak już wystarczająco dużo czasu na Ciebie zmarnowałem ( )
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Dobry z ciebie kawal manipulanta.

Wypowiedz 1z1 ( oczywiscie skasowales mimo ze nic obrazliwego w niej nie bylo ) : +- Ze pociag do osob chorych to zboczenie lub fetysz

Wypowiedz 2z2 : w odpowiedziei do userrrr: Generalnie jestem wstanie nawet uwiezyc ze ona go dyma - ale no nie jest to cos normalnego z punktu widzenia seksualnosci jest to zboczenie i tyle.

Takze panie @MglawicaKraba jestes pan manipulant i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10minuteman: tak, gdyby to były Twoje wypowiedzi, to bym je zostawił (podobnie jak zostawiłem tego typu komentarze). Ale że Ty przy okazji nie mogłeś sobie darować "dziwek" i "dałnów" to cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Oboje wiemy ze wcale tak nie napisalem ;]

Jak chcesz mozna napisac do moderacji moze przywroca komentarz. Tylko czy ty chociasz mialbys tyle godnosci zeby zawolac wszystkich zainteresowanych i przeprosic za swoje manipulacje ? Bo ja stawiam swoje konto - tzn usune konto jesli faktycznie napisalem to co mowisz. Jak jestes pewny i przekonany swojego zdania to pewnie nie mial byc z podobna deklaracja problemu. No chyba ze wiesz ze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10minuteman: obaj wiemy co napisałeś. Choćby stąd wiesz, że nie przywrócą, bo to gowno najzwyczajniej się do tego nie nadaje. I tak, wiem że masz jakiś fetysz zakładania się o #usunkonto z komentarzy, których nie skasowałem. Wiesz czemu nie skasowałem tych Twoich ani innych wyrażających "odmienne zdanie"?

  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Nikogo nie wyzywalem - obaj dobrze o tym wiemy. Wpis usunales ty a nie o ni.

Jak dla mnie wyzywanie osoby chorej mija sie z celem. Prostytucja z koleji to zawod stary jak swiat - jak ktos nie ma godnosi i ma zerowe standardy moralne to w sumie calkiem chyba nawet dobrze platna biorac pod uwage ilosc pracy ktora trzeba w to wlozyc.

no ale poczekajmy czy @moderacja byla by
  • Odpowiedz