Wpis z mikrobloga

@Mietek421: no jest brudny, wystarczy umyć i będzie ładny. w czym problem?
kolega przedstawiciel robi 50-60k rocznie z dojazdami na budowy po zakurzonych i brudnych drogach - silnik gorzej wygląda w jego służbowym po roku eksploatacji od nowości.
  • Odpowiedz
@Mietek421: Bo Ci pisalem - od razu widac ze to azjatyckie jest .

One tak maja. Ogladam ich pewnie dziesiatki miesiecznie

Oczywiscie jakis ekspeta zaraz powie, ze popowodziowy.
Ale oni w dupie byli i gowno widzieli.
  • Odpowiedz
@Mietek421: w pierwszej chwili dałem tak, ale się przyjrzałem i chyba jednak nie do końca

@bigger: no tak fifty fifty zobacz na błoto między cewkami, wygląda jak błoto i tak się dzieje po topieniu :D wiem bo tak mój land wygląda po jakiejś grubszej zabawie :D

co do reszty to tak, azja tak wygląda
  • Odpowiedz
@Mietek421: Wszystko zależy gdzie jeździ i jakie osłony są od dołu - jak samochód jeździ tylko w mieście, z małą prędkością to pod maską może być czyściutko, jak codziennie jeździ jakąś szutrówką, zaliczy kilka kałuż i soloną ekspresówkę, to będzie syf.
  • Odpowiedz
@Mietek421: Mycie silnika (zwłaszcza nieumiejętne) skraca jego żywotność. Woda i silnik to nie jest dobre połączenie. Nie kupiłbym samochodu którego silnik by był tak czyściutki że by błyszczał bo to najczęściej oznacza że jest jakiś wyciek który sprzedawca chce ukryć. Zakurzony silnik jest delikatnym wskazaniem że sprzedawca jest uczciwy.
  • Odpowiedz
@mawojciech: po paru pytaniach grzecznosciowych i paru dociekliwszych zaczelem od sprzedawcy dostawac odpowiedzi:
- ja tu tylko sprzedaje
- nie wiem
- moze pan nie kupywac

no i nie kupilem
a w goglach opinie 129 - 5 gwiazdek, 4 - 1 gwiazdka, 1 - 1 gwiazdka
i komentarze ze jest super
  • Odpowiedz
po paru pytaniach


@Mietek421: Po paru pytaniach to już można sobie jakiś obraz rysować. Po samym obrazku z brudnym silnikiem - nadal niewiele. Ale tak czy inaczej jak nie szukasz czegoś wyjątkowego (typu "chcę Maserati Shamal 1997 roku" czy choćby "potrzebuję małego samochodu na 8 osób") to lepiej odpuścić przy jakichkolwiek wątpliwościach.
  • Odpowiedz