Wpis z mikrobloga

  • 0
@garar hmm w sumie dosyć ciekawie to wygląda. Tak, mogę przywiązać do niego cokolwiek chce, byle łokieć wytrzymał. Póki co pierwszy problem jaki widzę, to brakującą długość. Mam o wiele krótszy i wydaje mi się, że trzeba by było trochę zmienić pozycje. Co do poszukania w necie podobnych przypadków to się zgodzę, chyba tak będzie najprościej
  • Odpowiedz
@Piterwju: ogólnie poszukałbym patentów na instagramie typu "one handed man weightlifting" albo wśród osób które przeszły udar i sparaliżowało im pół ciała. Na martwe ciągi są różnego rodzaju paski, do przysiadów fajnie byłoby poszukać siłowni z safety squat barem (w PL to będzie spore wyzwanie, ale nie niemożliwe, zależy gdzie mieszkasz).
shiverr - @Piterwju: ogólnie poszukałbym patentów na instagramie typu "one handed man...
  • Odpowiedz
@Piterwju: kiedyś widziałem na siłce gościa co nie miał części ręki, ale tylko od nadgarstka, tzn miał szczątkowy nadgarstek bez palców. Robił płaską bo na rękę zakładał taka nakładkę, która tworzyła podpórkę, widać było że to samoróbka. Niestety głupio mi było się przyglądać. Robił też ciągi, do nadgarstka przywiązywał metalowy hak. Niestety u Ciebie to grubsza sprawa, bo nie ma reki od łokcia. Z tym hakiem do martwych to bym
  • Odpowiedz
@Piterwju: Czemu nie masz protezy? Wiem, że to trochę bezpośrednie pytanie, ale widziałem w internecie że protezy kosztują już kilkanaście tysięcy zł. No jeśli stać się na siłownię, to pewnie w ciągu całego życia na protezę też byś uzbierał, bo to jednak istotna sprawa. Widziałem też protezy bioniczne, które mają palce poruszające się itp. Ale czy jest jakiś konkretny powód, dla którego jej nie masz? Jednak kwestie finansowe, czy może
  • Odpowiedz
  • 0
@Sephirionn po pierwsze to nie wiem jak to jest mieć dwie ręce, więc wydaje mi się, że przyniosła by więcej szkody niż pożytku xD też widziałem te protezy, które mają zginane palce, ale póki co nadal nie spełniają moich oczekiwań co do ich sprawności. Także narazie tym sobie nie zawracam głowy, bo technologia i tak się rozwinie a jak będzie za parę lat to zobaczymy za parę lat. Najgorszy chyba jest
  • Odpowiedz
@Piterwju: Hejo! A czy jest opcja zebys to przedluzyl tasma? W sensie to chyba nie musi byc sztywne, kurde w sumie nie wiem. Mozesz poprobowac zeby nie bylo sztywne, na maszynie chest fly machine: https://www.titan.fitness/dw/image/v2/BDBZPRD/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalogTitan/default/dw8392df45/images/hi-res/Fitness/400923_01.jpg?sw=1001&sh=1000 moze sie uda.

Trzymam kciuki, nie poddawaj sie.

A nawet jak bedzie roznica dlugosci, miedzy dlonia a kikutem, to moim zdaniem (nie znam sie, nie jestem trenerem ani fizjo) mala nierownowaga nie
  • Odpowiedz