Wpis z mikrobloga

Dzwoniła do mnie pani Karolina Krawczyk (prawdziwa, aczkolwiek głos miała inny niż bot, który przedstawiał się tak samo bo sobie notuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) spytać dlaczego nie odebrałem tabletu,
-Czy coś się stało?
-Niee, dlaczego?
-Nie odebrał Pan tabletu, nie przyszedł na spotkanie..
-No wiem..
-Czyli nie planował Pan przyjść?
-No nie
-Aha, okej dziękuję

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eurocall center otwiera teraz jakąś sieć RTV i rozdają podobno tablety, metoda ta sama jak zawsze - dzwoni bot i traci mój czas, numer mam służbowy i dam sobie uciąć wszystkie kończyny, że go nigdzie nie rejestrowałem więc nie zamierzam też wyrejestrowywać. Niech dzwonią, niech umawiają, nawet już mnie nie wkurza jak dzwoni 'Rzeszów' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopóki im się nie znudzi - ja również będę tracił ich czas.

Ha tfu na taki marketing

#marketing #telemarketing #bot #eurocallcenter
  • 6
@Iudex: Do mnie dzwonią z +17, +41 i innych różnych takich, nie ma sensu pojedynczych numerów blokować, a to jak pisałem telefon służbowy więc nie chciałbym z rozpędu wyciąć jakiegoś klienta i z założenia muszę odbierać wszystkie
@Iudex:
1. Nie mam androida
2. Na jakiej podstawie zbiera te numery? Ludzie udostępniają te dane, a ja nic udostępniać nie chcę ;)
3. No i to, że dziś spamer dzwoni z jakiegoś numeru, nie znaczy, że za jakiś czas nie zostanie on przyznany 'normalnemu' użytkownikowi.
4. Błędy też się zdarzają w takich bazach danych.

Jak nie mam czasu to się rozłączam, a jak mam to się umawiam na spotkanie.

Po
@zuchtomek:

1. Nie mam androida


¯\_(ツ)_/¯ A to już nie wiem

2. Na jakiej podstawie zbiera te numery? Ludzie udostępniają te dane, a ja nic udostępniać nie chcę ;)


Ja nic nie udostępniam. Przypuszczam, że to jest kumulacja zgłaszania spamu przez innych użytkowników.

3. No i to, że dziś spamer dzwoni z jakiegoś numeru, nie znaczy, że za jakiś czas nie zostanie on przyznany 'normalnemu' użytkownikowi.


Raczej znaczy. Spamerzy dzwonią z
@Iudex:
"Ja nic nie udostępniam. Przypuszczam, że to jest kumulacja zgłaszania spamu przez innych użytkowników."
To jak bez udostępnienia dzwoniącego numeru weryfikują, że to spam?

Przecież ten numer musi być wysłany do google w celu porównania.

"Raczej znaczy. Spamerzy dzwonią z wirtualnych numerów, ich się raczej nie przekazuje."

Też niekoniecznie, nie każdy spamer używa wirtualnych numerów, a i tych jest ograniczona liczba.

"Jedyny sposób jest taki, żeby obniżyć ich skuteczność. Jak