Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale się #!$%@?łem, chciałem się umówić do lekarza, oczywiście na NFZ.

Dzwonię 22 minuty po otwarciu przychodni i już nie ma miejsc, śmiechu warte.

Człowiek to tylko podatki może płacić w tym kraju i zdechnąć i nic więcej.

No nic, idę jutro pół godziny przed otwarciem stać pod przychodnią, żeby łaskawie się zarejestrować.

#zalesie #chlewobsranygownem #nfz
  • 75
  • Odpowiedz
@syn_octave: zależy jak się czujesz, ja robiłem tak jak już turbo źle się czułem (sprawy sercowe), robiłem tak że jak dzwoniłem i mi babka mówiła że nie ma miejsc, to jechałem tam i gdyby nic idę do okienka i mówię, że chce do lekarza a ona że hur dur nie ma miejsc, a ja mówię, że bardzo źle się czuję i musi mnie przyjąć a jak nie to poproszę imię i
  • Odpowiedz
@syn_octave weź nic nie mów. Mam kamienia nerkowego, boli jak sto #!$%@?ów. Miałem się kontrolnie zapisać do urologa.

Jak usłyszałem kiedy jest termin da NFZ to mnie złapał pusty śmiech.

Pod koniec czerwca.

Prywatnie - za 3 dni.

NFZ zaorać.
  • Odpowiedz
@syn_octave: Idź do przychodni, powiedz czekającym że ty tylko na minutkę po receptę, wepchaj się do gabinetu, gadaj z nim o swojej chorobie czy dolegliwościach przez 30 min, lekarz będzie kazał wyciągnąć Ci kartę. Metoda starych bab a jakże skuteczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syn_octave: sprawdź przepisy i zadzwoń ponownie. Przychodnia jest zobligowana na przyjęcie pacjenta najdalej w kolejny(?) dzień roboczy od zgłoszenia.
  • Odpowiedz
@kesik: ja nie mam siły do nich po prostu, chamskie babsko zawsze ale to zawsze na telefonie. Nie chcę mi się użerać z nimi, może mógłbym ale szkoda nerwów. Ona i tak będzie gadać, że nie ma miejsc, proszę próbować jutro.

A przepisy? Pewnie jakieś są ale mają je zapewne w dupie. Lekarze świetni tylko dostać się czasem to graniczy z cudem
  • Odpowiedz
Dzwonię 22 minuty po otwarciu przychodni i już nie ma miejsc, śmiechu warte.


@syn_octave: umów się na jutro albo pojutrze ? W ten sposób zazwyczaj 22minuty po otwarciu przychodni nie ma już miejsc.
  • Odpowiedz