Wpis z mikrobloga

Po wyrzuceniu Oliwi i Konrada program byl na pewno na wielu językach, Oliwia jest ulubienica wielu telewidzow , plus widze na Insta sympatie znanych osob w tym Kasi Dziurskiej i Marti Renti. Nie gadajcie mi ze zagrala to , bo skumajac sie z Chadem osiagnela by wiecej ,z reszta ona przed programem miala sporo obserwujacych. Widac bylo jej walke , bo skoro Chad to jej typ , a mimo to nie poszla w to, to swiadczy o czyms. Spory hejt na Butlonosa i Mdłąpatrycje, ktore poczuly sie niby atrakcyjne i ktos sie nimi zainteresowal (bo musial zeby wejsc do willi) nie wierze w bajeczke ze Anka i Żurek beda po programie , jego typem byla Blond Ola, delikatna , lekko szalono-glupiutko-slodka , a nie baba Jaga wredna Czarownica Butlonosa. Patrycja to szuka tylko faceta ktory jest znany zeby wybic sie (Wojtek Gola, teraz Mikołaj ktory dla mnie jest nudny jak i ona , ale wyglada dobrze) Chad jest rownie nudny jak oni w tej edycji, chlopa nie ma , przy Walerii on zyl , bawil sie . Góralu ratuj nas , wygrajcie to z Jose. <333
#loveisland
  • 6
  • Odpowiedz
@Aurelia2021: Patrycja to bardzo ładna kobieta, jedna z najładniejszych ze wszystkich edycji. Może głupiutka i niedojrzała, ale mówienie że ktoś się nią zainteresował tylko żeby wejść do willi to trochę xD
Butlonosa pomimo, że nie rozumiem jej fenomenu też miała duże zainteresowanie w willi. W końcu oprócz Włodka który latał za nią jak piesek zainteresowani byli jeszcze Sidiki i Michał bodajże?

A co do Oliwii to masz trochę problem z czytaniem
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: rozumiem ze masz duze doswiadczenie co do zwiazkow ? Ania kazdemu dawala zielone swiatlo, stad zainteresowanie, moze dodatkowo jej zołzowaty charakter ? Patrycja juz pokazala ze jest nieszczera, nie budzi zaufania zwyczajnie , jest malo spontaniczna , zachowawcza. Dla mnie takie cos jest nudne. Z reszta mi jest blizej moze z racji wieku do Oliwii . Co do lizania sie , bylo to zadanie ze oni wszyscy sie lizali, pamietasz?
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: rozumiem ze masz duze doswiadczenie co do zwiazkow ? Ania kazdemu dawala zielone swiatlo, stad zainteresowanie, moze dodatkowo jej zołzowaty charakter ? Patrycja juz pokazala ze jest nieszczera, nie budzi zaufania zwyczajnie , jest malo spontaniczna , zachowawcza. Dla mnie takie cos jest nudne. Z reszta mi jest blizej moze z racji wieku do Oliwii . Co do lizania sie , bylo to zadanie ze oni wszyscy sie lizali, pamietasz?
  • Odpowiedz