Wpis z mikrobloga

@stresS kunze średnio mobilny sniper Char typowy francuski magazynek z mega długim i wkutzajacym czasem między pociskami Sam wybierz

Ps mam oba i całkiem fajnie się nimi gra
@stresS: Char zajebisty, napewno lepszy niż jego drzewkowy odpowiednik
A kunze jest tak fajny że nie zagrałem nim żadnej bitwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten tryb ostrzału XD Nie dość że zyskujemy celność kosztem dpm to trzeba się cały czas przełączać żeby ten dom odzyskać, Rysiek chyba to pokazywał lub Wiadro. No taki upośledzony ten czołg ¯\_(ツ)_/¯
@3and3: @Arado-Akbar: @Potezny_Mazur: na 3 bitwy 2 przegrane i 1 wygrana, wszystkie gry +3000dmg. Bardzo przyjemnie się gra, tylko tak jak na youtube widziałem. Czołg typowo pod obrażenia, słaby do współpracy z drużyną, bo trzeba grać rozważnie, a przeładowanie w kluczowym momencie nakazuje #!$%@?ć i nie można pomóc drużynie. Aczkolwiek tak bitwa ze screena mnie #!$%@?ła, bo dwoiłem się i troiłem, a i tak nie udało się wygrać.
stresS - @3and3: @Arado-Akbar: @Potezny_Mazur: na 3 bitwy 2 przegrane i 1 wygrana, ws...

źródło: comment_1649016598jcadZVJAtfGhGjQDNlkwJT.jpg

Pobierz
@stresS dobry wybór. Jak nie g aleś za dużo francuskimi magazynkami to czas między pestkami nie powinien ci przeszkadzać. Ja mam 1.5 k bitew na samym b-c 25 t i trochę mnie to drażniło
@3and3: Somua kiedyś trochę grałem, nawet chyba rekord killi miałem na poprzednim koncie tym czołgiem (8), ale zdecydowanie jakoś mega za nim nie przepadałem. Moja jedyna premka wtedy, więc po prostu grałem dla hajsu.