Wpis z mikrobloga

Witam graczy wspaniałej giereczki zwanej WoWem.
Mam takie pytanko, jestem nowy w grze i interesuje mnie PVP, aktualnie chodzę na BG i dostaje zazwyczaj manto, ale zbieram honor żeby kupić sobie za niego gear.
Pytanie brzmi od jakiego mniej więcej item levela PVP mogę zacząć grać ranked arenki?
Na chwilę obecną kupuję gear za honor i leveluje go na 7/7. Czy to dobra taktyka i zacząć grać rated jak już będę miał full set za honor na 7/7? Kolejne pytanie to jak mogę levelowac poziom conduitow? Aktualnie mam conduity na ilvl 226 dzięki itemkowi z Zereth.
Czy na gearze PVP można sobie czasem skoczyć na jakiś dungeon czy są to 2 kompletnie różne sety i to nie zadziała?
Ponadto mam 2 legendarki, jedną pelerynkę 291 ilvl i drugi to pasek z chaina Zereth Mortis.
Ogólnie będę wdzięczny też za wszystkie dodatkowe rady, tricki i sugestie które mogą przyspieszyć mój progres w PVP

#worldofwarcraft
  • 2
@choosewisely: Na start gear za honor będzie ok ale staraj się farmić też conquest i za niego kupić lepszy gear. Żeby go ulepszyć będziesz potrzebować rankingu pvp. Conduity lecą z dungeonów i z rajdów oraz z world bossów. Od biedy możesz grać z setem z pvp na dungu ale jeżeli twoja klasa nie benefituje ze statystyki versitality to będziesz się męczyć/kręcić low dps. Ponadto teraz z rajdu lecą tier sety które
@choosewisely tak jak napisałeś. Zrób sobie najpierw set za honor i maxuj go 7/7 w trakcie rób questy pvp za które będą Ci wpadać conquesty. Za nie powoli kupuj gear. Sprzęt z conquestow upgrade'ujesz za honor z tymże na 2lvl musisz mieć wbite 1000 rata na 3 lvl 1200 itd.
Jeżeli chodzi o pvp i pve to sa dwie zupełnie inne kwestie zależy jaka klasa grasz ale na pewno różnią się legendarkami,