Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@tacky już ogarnąłem, pakiet fun żeby kupić tak czy siak muszę mieć podstawowe canal plus chyba. Więc żadna strata. Jedyne co to dalej mi tego nie aktywowali.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tacky Możliwe że ja nie umiem pisać.
Patent jest taki że myślałem że w podstawowym pakiecie jest Family Guy. Okazało się że do niego muszę dokupić jeszcze rozszerzenie FUN.
No i przy okazji pomimo zakupu sprzed kilku godzin dalej nie mogę oglądać bo canal+ ma system z epoki kamienia łupanego i czekam na aktywację.
  • Odpowiedz
@Ysior ja od kilku dni nie moge odpalic familyguy bo jest jakis error. W ogole ich aplikacja wola o pomste do nieba. Oznaczanie czy przywracanie ogladanego odcinka to smiech na sali, bo nie istnieje.
No i jak zobaczysz jakosc FG, jak po ekranie skacza artefakty, to tez sie zaskoczysz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szuwarek-mini właśnie się szarpie z tymi artefaktami. Mam nadzieję że w późniejszych sezonach to zniknie.
Tyle że kurde, nigdzie indziej nie ma tego. Już nie mówiąc o sezonach 19 i 20. 19 jest na vizjer.pl ale do 20 to nigdzie się nie dokopałem.
  • Odpowiedz
@Ysior: na pewno w drugim jeszcze sa, potem nie dotarlem. Teraz sie zorientowalem, ze przestalo mi dzialac, bo skonczyl sie jakis darmowy miesiac tego pakietu fun&news, ktory normalnie kosztuje 40 PLN. Podstawowy canalplus 50 PLN + 40 za fun, to gruba przesada tylko po to by obejrzec FG :). Oferta canalplus jest ultra marna
  • Odpowiedz