Wpis z mikrobloga

Czy aktualnie w przypadku sprzedaży samochodu lub motocykla pomimo zgłoszenia zbycia przez "mój gov" trzeba udawać się osobiście do urzędu i zgłosić to tradycyjnie? Czy wystarczy przez internet? Na zdjęciu błąd ale za którąś próbą z rzędu udało się zgłosić zbycie i zastanawiam się czy mój urząd na zadupiu ogarnie, że sprzedałem czy jednak muszę jechać 300km zostawić skan umowy XD

#pytanie #motocykle #samochody
Venzey - Czy aktualnie w przypadku sprzedaży samochodu lub motocykla pomimo zgłoszeni...

źródło: comment_16489133898dZQMenieseuocS2PYL65L.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Venzey: to jest błąd po stronie rządowej aplikacji a nie twojego urzędu. Tak że próbuj wysłać raz jeszcze a jak masz UPO to znaczy że dotarło do skrytki twojego urzędu i nie interesuje cię czy ogarną czy nie. Ich obowiązkiem jest ogarnąć.
  • Odpowiedz
jak urząd dostanie to będziesz miał do pobrania urzędowe poświadczenie odbioru które ściągasz i tyle


@e47d8g46: Nie jak dostanie :) Tylko masz je mieć od razu po kliknięciu wyślij jeśli nie masz to znaczy że jest błąd po stronie epuapu który jest #!$%@? xD a te ich gov.pl to jeszcze lepsze gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie "urzędowe poświadczenie odbioru" tylko UPP czyli urzędowe poświadczenie
  • Odpowiedz