Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy kogoś tutaj kiedyś pogryzł pająk? Pytam bo kilka razy w jednym z pokoi U mnie w domu po nocy Wstawałem i miałem 6. 7 ugryzień bardzo podobnych do tych od komara.
Takich incydentów było z5, 1 szy w listopadzie zeszłego roku
Dwa tygodnie temu kontaktowałem się z chłopem Co robi porządki w robactwem w domach i stwierdził że prawdopodobnie to są pluskwy to po mojej głębokiej analizie nie spinał o się bo pluskwy rosną do pół cm a ugryzienia to są kilkadziesiąt kilkanaście drobnych małych bąbelków. Więc na własną rękę dwa trzy tygodnie temu rozpaliłem spray na owady biegające
Przedwczoraj znowu spałem w tym pokoju i obudziłem się pogryziony. W desperacji Umówiłem tego chłopa od robaków ale dalej nie rozumiałem czemu tylko ja i tylko w tym pokoju jestem pogryziony skoro byłyby tą bluzkę to miałbym nie w całym w domu. No ale nic czekam na tego chłopa kropkę aż tu nagle dzisiaj rano podczas porządków znalazłem świeżo zdechłego pająka. Kolor jasnobrązowy około półtora 2 cm ciemniejsze paski na odnóżach i olbrzymi aparat gębowy. Najpierw myślałem że on to leży z dwa tygodnie odkąd rozpyliłem tym płynem na owady ale kiedy wziąłem truchło do ręki okazało się że jest świeże jak zgniotłem to był jeszcze mokry. Teraz mi się to wszystko spina bo w listopadzie Zdjąłem z tarasu fotel co tam wisiał.
Jedynie nie wiedziałem że pajaki u nas w kraju mogą tak gryźć.

#pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62483ba72c701f9d81c33399
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz