Wpis z mikrobloga

#morskibaweu
łazi taka i mi polipy w zoasku drażni ( ͠° °)
A tak serio to jest piękna! Nie sądziłem, że krewetki mogą mieć aż tak ciekawe zachowania. Strach łape do akwarium włożyć bo od razu wlezie na nią i jak #!$%@? będzie szukać czy przypadkiem czegoś nie ma do jedzenia. Włożysz pipetę z karmą dla korali do akwarium? No nie da rady bez krewetki bo siadnie na dziobie i będzie czekać aż coś wyleci.( ͟ʖ)

PS. W tle widać moją Euphyllie Glabrescens która od około 2 tygodni stopniowo gorzej pompowała aż w końcu praktycznie przestała. Nocą co nie co wyciągała macki. Uznałem że może i jakimś cudem ma za dużo światła i przykleiłem ją niżej (omg ile teraz mam miejsca na nowe korale, zbankrutuje ale będę miał #!$%@? korali) i dziś jeden dzień po tym zauważyłem, że delikatnie po jednej stronie zaczęła pompować tyciu. Oby było dobrze bo kocham jom( ʖ̯)
#akwarystyka #akwarium #akwarystykamorska #akwariummorskie
Pobierz I.....j - #morskibaweu 
łazi taka i mi polipy w zoasku drażni ヽ( ͠°෴ °)ノ
A tak seri...
źródło: comment_1648904254GG8WkHCTJNEdkqhDmbPKd3.jpg
  • 14
@SP8SKZ: kh co nie zmierzę jest 9 a przed podmianą tyciu tyciu niższe ale z moim doświadczeniem to może być błąd pomiarowy. Przykro mi, to przepiękny koral, jak zaczynałem to mnie brzydził, a teraz absolutnie uważam to za klejnot akwarium. Po monitoruje kh trochę częściej i zobaczę w razie W.
Natomiast NO3 mam niewykrywalne. Zacząłem w tym tygodniu dwa razy dziennie ryby karmić, żeby to podbić. Chyba za bardzo się przestraszyłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Imnotokej: Jak chcesz zobaczyć ciekawe zachowania krewetek to wrzuć krewetkę pistoletową i babkę, zobaczysz jaka spółka powstanie.
W sumie jak już mi przeszła faza na kolory to najciekawsze co było w solniczce to symbiozy całkowicie różnych od siebie organizmów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Imnotokej: Tej krewetki to Ci zazdroszczę najbardziej z całego akwarium ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawa sprawa że w morskim wszystko jest takie ładne, kolorowe, aż czasami przesadzone z barwami. Planujesz mieć ich więcej?
@XNiemcu: Nie dość że ilość kolorów jest porażająca, to zachowania są dużo ciekawsze. Ta krewetka to jest kamikadze jak poczuje jedzenie w wodzie xd Nawet jak dłoń wkładam do wody to w kilka sekund jest na niej i szuka czegoś do zjedzenia na mojej skórze. Polecam.

Obecnie nie planuję dokupywać nic. Może za kilka miesięcy jakaś babka stosowna do litrażu. Ale na razie nie ma co myśleć, bo trzeba na prostą