Wpis z mikrobloga

@jambor87: emocje, na spadkach ciężko utrzymać stalowe jaja. Sprzedałem tanio ale zdążyłem kupić jeszcze taniej i sprzedać drożej. Staraj się kupować w okolicach 3k i sprzedawać drożej. Jakoś odrobimy ;)
@invit:po weekendowych spadkach, nie stracilem nic i mówiłem sam do siebie...'trzeba byc idiota,zeby sprzedac taniej niz sie kupilo' tjaaa...więc jestem idiotajanusz :P dobra, odrobimy, thaht's the plan!
@jambor87: do 950$ jest w miarę dobre wsparcie do 900$ jest już 3500btc. To tak gdyby kurs spadł poniżej 980$. Jeżeli utrzymamy 1000$ to kurs powinien wracać na dobre tory.
@invit: ja patrzę na btc-e, i bitcurvexie/ handluję na bitcurvexie. na btc-e okolica 915. na gox o 100$ wiecej, masakra jaka różnica. odstawiam kompa, to nie na moje nerwy... patrzac na dluzsza skale, te spadki nie sa takie drastyczne, a tak wlasnie powinnismy patrzec.
czyli na chwilę obecną perspektywa zzzzzzdupy. no ,ale nie powiem, #!$%@? jest, spotkania poprzekladane, mialem nie palic i #!$%@?...same starty ;)
@invit: tak myślę, że teraz już za późno na sprzedaż.. ewentualnie dokupiłbym jak spadnie całkowicie do ceny sprzed listopada....i czekać/zapomnieć, tak jak założyłem pierwotnie :)