Wpis z mikrobloga

Z tego, co napisałem, można wyciągnąć sporo wniosków na mój temat. Co mogę jeszcze powiedzieć o sobie? Studiowałem informatykę, jestem po trzydziestce.

Masz dosyc oryginalny login. Dlaczego taki, jesli mogę spytać?
  • Odpowiedz
  • 0
Oglądałem kiedyś bardzo dawno film z deniro "ronin" potem się zainteresowałem kultura japońskich roninow i tak mi zostało. A Ty nie uważasz ze indywidualne problemy mogą się nie spotkać z pozytywnym przyjeciem wśród tak hejtujacej wykopowej publiki?
  • Odpowiedz
  • 0
Hehe nic z tych rzeczy :) taka domyślna cyfra bo sam ronin był zajęty. Poza tym Hitler miałby raczej cyfrę 18. 88 może mieć Heinrich Himmler
  • Odpowiedz
@ronin88666: te 88 to podobno od Heil Hitler, zobacz w wikipedii. Tak, że wiesz, dla tych, co nie wiedzą, jak jest naprawdę, Twój nick może mieć wymowę: "cześć, jestem ronin, nazista-satanista" :)
  • Odpowiedz
@ronin88666:Każde słowo tam jest zgodne z prawdą. Nie dostałem pieniędzy, za chwilę muszę zapłacić za mieszkanie, a nie będę miał z czego; i będę musiał sobie znaleźć kwaterę pod mostem, albo w jakimś innym, podobnie ciekawym miejscu.
  • Odpowiedz
@ronin88666: Mam rodziców, ale nie jesteśmy zbyt blisko. Nie są szczególnie szlachetni, mówiąc delikatnie. Mam wujostwo, całkiem sensowni ludzie, ale mieszkali w pewnym oddaleniu i kontakty między nami były dosyć sporadyczne. Głupio by mi było teraz prosić ich o to, czego mi brakuje. Przyjaciele? Już nie mam (czas, dystans te znajomości osłabił) i jeszcze nie mam.

Tak to, z grubsza, wygląda :)
  • Odpowiedz
@olhado2013: Jedyne co mogę Ci doradzić to to że nie możesz się poddawać. Życie dostarcza wielu trosk i problemów. Ja też mam niełatwe życie, ale ufam że los sie musi odmienić. Trzeba pracować nad sobą i żyć w zgodzie z innymi.
  • Odpowiedz
@ronin88666: Jeśli, pisząc o zgodzie z innymi, miałeś na myśli moje kontakty z rodzicami, to wierz mi, że nie są one takie z mało ważnych powodów. Zapytaj, to powiem Ci więcej.

Napisałeś, że też masz niełatwo. Czy, mimo tego, nie mógłbyś mi pomóc chociaż trochę? Pożyczyć ze 2 tysiące złotych na w miarę krótki czas? Oddałbym Ci trochę więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
Życie mnie nauczyło żeby mieć oczy naokoło głowy. W sumie dużo zawdzięczam prowadzonej dzialalnosci gospodarczej, doznałem tylu przykrych doświadczeń że jestem teraz bardzo czujny w kontaktach międzyludzkich.
  • Odpowiedz