Wpis z mikrobloga

Siema. Mam taką sytuację że kupiłem jedną rzecz za ponad 1000 zł, wysyłka z polski, udało mi się załapać na ten kupon 50USD od 200USD. Niestety revolut zablokował płatność która ponowiła się trzy razy. W aplikacji mam dwie zablokowane przez system i jedną odrzuconą przez sprzedającego, cokolwiek to znaczy. Na aliexpress zamówienie zawiesiło się na weryfikacji płatności i już ponad 24 godziny tak wisi. Kontaktowałem się z supportem ale oni mówią żeby czekać. Miał ktoś podobną sytuację? Nie chciałbym żeby ten kupon poszedł w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze jakiś tam wpadł kuponik na 3 dolary i w sumie wyszło ponad 200 zł rabatu, także szkoda.
#aliexpress
  • 2
@wobloblo: jak nie zaplacisz tego przez revolut to ci zamknie aliexpress albo sprzedawca to zamowienie. o ile tego juz nie zrobil.
nie mozesz dac cancel ale na platnosci ali/?
mi kiedys tez sie tak stalo i sprzedawca do 10 min anulowal zakup
@wish666: Nie mogę nic zrobić. Płatność wisi na weryfikacji i nie ma żadnego przycisku.

Płatność jest weryfikowana

To zamówienie jest weryfikowane, co może potrwać do 24 godzin. W tym czasie nie można modyfikować swojego zamówienia.


Support mówi że płatność poszła ale w revolucie widzę że jest transkacja anulowana :c