Wpis z mikrobloga

powiedzmy, że zauważyłam pewien rytm dobowy, który się wytworzył od ostatniego tygodnia, wzwyżka odpowiednio rano między 10 a 11 i o 2 w nocy. korekta na wzrost do 15, spadki ok. 19-22. Dzisiaj ta luźna zależność została złamana bo wbrew odczuciom i innym analizom btc szybko powrócił na poziom dolnej grancy ceny złota, która waha się pomiędzy 1200 -1800 $. A stało się to właśnie o godzinie zwyczajowych spadków.

Prosto - najpierw
@CiociaStanislawa: spadki będą, ale chwilowe. Za dużo inwestycji poszło w tą walutę, potentaci wepchali w to nie małe pieniądze, nie pozwolą na spadek poniżej wartości. A spadki tylko napędzają tą machinę i zwiększają późniejszy kurs, obstawiam że kolejny ostry spadek pojawi się około 1500$, do tego czasu drobne spadki po 50-100$. Ale i to tylko gdybanie pod kocem.
@murgal: to ja też przecie gdybam. :)

Ja tam obstawiam, że w ciągu tej nocy znów przypomnimy sobie o kursie na poziomie około 1000 - 1050 na mt gox ,. ew jutro ale akurat w tym względzie moja wewnętrzna kasandra stawia na opcję gwałtowniejszą.

Nawet nie próbuję robić scenariusze na dalej niż trzy dni, bo to totolotek
@murgal: panie, długoterminowo i pewnie można zarobić na nieruchomości albo obligacjach. a nie na tym pochłaniającym czas i energię spekulacyjnym mlynie.

Długoterminowo tu chyba wygrywają tylko posiadacze dużego kapitału, mogą sprzedawać bezkarnie marzenia po oporowej cenie.