Wpis z mikrobloga

Jak to jest obecnie z korzystaniem fake gpsa? Nigdy nie używałam, dopiero niedawno wróciłam do gry po kilku latach i zastanawia mnie jak to jest, że niektórzy raz mi wysyłają gifta z Nowej Zelandii, a dzień i kolejne później z zupełnie innych krajów. Ciekawość nie pozwala mi nie zapytać.

#pokemongo
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Choć może to też #!$%@?, że jak mam 2 pokestopy obok mieszkania, to Niantic przez ostatnie parę dni wywala mnie zawsze po drugiej stronie budynku i najwyżej dupy mogę sobie sięgnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Wielu gra, ale to dlatego że gdyby Niantic zbanowal każdego z fejkiem to straciliby trochę kasy, a to nie w ich zadaniu jest
Banują sobie raz na jakiś czas żeby nie było, ale nie spodziewał bym się masowej banicji
  • Odpowiedz
@pieczarrra: bez roota znam PgSharp (płatny, nie testowałem, podobno jest ok), z rootem HAL od Pokemod (płatny, ale naprawdę warto; mają też ograniczoną funkcjonalnie darmową wersję Espresso (https://pokemod.dev)) + GpsJoystick od TheAppNinjas.

Jak się chce człowiek bawić, to z rootem można doinstalować jakieś moduły i grać bez tego wszystkiego, ale raz że to dużo zabawy, a dwa, że nie dostaje się możliwości płatnych apek, czyli np. zawsze excellenty,
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Pgsharp - zarówno free jak i płatny działają pięknie. Gram tak od kiedy zablokowali możliwość gry na zrootowanym telefonie, szkoda mi było po prostu odpuścić grę, w którą włożyłem parę złotych :v
  • Odpowiedz