Aktywne Wpisy

Moseva +26
Jaką ściemę wciskasz sobie od lat?
Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDWARD_MORDAKE +22
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,





https://drive.google.com/folderview?id=0BxZ5BtWYDqU2Q09aX3dVWXA1Mkk&usp=sharing
Zdjęcia z lądowiska,na prawie każdym zdjeciu widnieje postac goscia w czerwonej bluzie i czapce,widac ze obserwuje autora zdjęc. Na zdjęciach 17-18-20 ewidentnie macha. Może to być podowiedź,a moze byc to też nasz 'tajny listonosz'
@Seebra: nie na prawie każdym, tylko na kilku i to raczej w tym samym miejscu. Imo przypadek