Wpis z mikrobloga

Czy ktoś pamięta czy rzeczywiście w poprzednich odcinkach Klaudia powiedziała Żmijce że nie ufa Karolinie? Tak się obie zarzekały że teraz jestem ciekawa która ma rację xD Z jednej strony Klaudia plecie trzy po trzy i nie raz już na swoją psiapsi nadawała, ale z drugiej strony Żmija to Żmija i jak pięknie na dole Dewasta podsumowała, wytypowała Karolinę a jej prosto w oczy kłmała że nie, złoto xD
#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
@fillmeout: nie wiem,czy ona nie gadała tego,jak się spowiadali,co ich żmija z obleśnym zrobili w balona i kazali powiedzieć,kogo mają nominować.Co było zadanie,że żmija i jay niby mają wybrać,a oni przygrali w ciula z wszystkimi.wtedy każdy im śpiewał jak na spowiedzi.Ale głowy nie dam,że to wtedy...
  • Odpowiedz
@kartelling: @bubba222: @OlaNaj: @Barbarellaa: @kateemusio: Cofnęłam się do odcinka 21 (to ten po rajskim), była tam pokazana rozmowa Klaudii i Elizy i setki Klaudii - powiedziała tylko, że słyszy, że coraz więcej osób nie ufa Karolinie. Ale to oczywiście nic nie znaczy, wiadomo że produkcja nie pokazała wszystkiego. Musimy liczyć, że Karolina zachowa resztki IQ na wyrocznię i zada na ten temat pytanie
  • Odpowiedz