Wpis z mikrobloga

Próbuję przenieść dane z jednego Redmi na drugie i wszystko jest OK poza google'ową aplikacją Wiadomości, gdzie przeniosły mi się tylko starsze dane, a SMS-ów z kilku ostatnich tygodni nie udaje się w żaden sposób zaimportować. Macie pomysł, jak to rozwiązać?

#xiaomi #redmi #smartfon #aplikacje
  • 8
  • Odpowiedz
@zielonebordo: Dzięki. Miałem już zainstalowaną tamtą apkę do backupów. Próbuję jej teraz użyć, ale Redmi, na którym chcę zaimportować dane, nie chce odczytać pliku z kopią zapasową []
  • Odpowiedz
@Clermont: a tak z ciekawości. Na tym nowym telefonie jesteś podpięty pod to samo konto google?
Poza tym z tego co czytam to działa różnie. Jednym przenosi przez kopie wykonaną na drive'ie a innym tylko przez wifi.
  • Odpowiedz
@zielonebordo: Już próbowałem Mi Movera wcześniej. Teraz spróbowałem jeszcze raz i połączenia elegancko wszystkie się przeniosły, natomiast SMS-y tak jak poprzednio - czyli przeniesione dane ucinają się parę tygodni temu. No trudno, chyba się pogodzę, że bez tego kilkutygodniowego wycinka będę miał historię wiadomości.
  • Odpowiedz
Wygląda jakby nie zdążyła się wykonać po prostu kopia tych wiadomości. Nie wiem czy można to wymusić, poczekaj jeszcze kilka dni, zrestartuj tel i może przejdzie.
  • Odpowiedz