Wpis z mikrobloga

@meszcz: podziemny tak ale ja nigdy w życiu bym tam nie parkował w czasie imprezy. Przecież wyjazd to będzie dramat jakiś. Ja kierowałbym się na dzielnicę Chorzów Stary, ul Kościuszki i boczne a potem z buta
@Apacz449: xD powodzenia, sklepy w dni imprez specjalnie sprawdzają te parkingi i skończy się wysokim mandatem (to nie jest płatny parking tylko parking dla klientów, jak masz bilecik to możesz 2h stać, a potem albo nowy bilecik albo 50 zł).Poza tym tam jest w sumie może z 200 miejsc nie będzie ich już o 15.

@meszcz: Jedyna rozsądna możliwość to podróż do Chorzowa Centrum, Starego, może Klimzowca i tam zostawienie
@meszcz też bym obstawiał albo Chorzów Stary, bo szybko wyskoczysz w kierunku Siemianowic Śląskich i praktycznie prosta droga do centrum Katowic, albo na światłach przy stadionie zjeżdżasz w al. Wojska Polskiego i tam gdzieś na osiedlu sobie zaparkujesz (z 15 minut z buta)
@Apacz449: Kolego przy MCD kosztuje 40 zł za godzinę po pierwszej godzinie, podobnie przy TEDI, jedynie Aldi ma 4 zł na h, mieszkam na tauzenie i z ciekawości sobie to wczoraj sprawdziłem.
@rakiwo: W zeszłe wakacje byłem w zoo i legendii i parkowałem pod rossmanem płacąc za godzinę 4 albo 5 zł, pod biedra była podobna cena ale nie można było użyć w parkomacie karty. Pod makiem była zawsze taka cena jak mówisz.