Wpis z mikrobloga

Wstydzę się za naszą reprezentację w piłce nożnej. Uważam, że już samo branie udziału w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze jest niemoralne, z wielu powodów, m.in. praw człowieka, śmierci robotników i samego procesu przyznania Katarowi organizacji tych mistrzostw. Lista państw, które zagrają na tych mistrzostwach to będzie lista hańby, dlatego liczę na brak awansu.
#mecz #reprezentacja
  • 21
@rolnik_wykopowy: Skoro zgadzasz się z tym, że świat jest zły, brutalny, zawsze taki był i zawsze taki będzie to dlaczego ja nie mogę również tego publicznie zauważyć, nazwać i wyrazić swoją opinię? Dlaczego od razu skupienie komentujących zwróciło się na autora a nie oświadczenie autora?
@jezus_cameltoe: Nie, ale postanowiłem napisać jakie mam zdanie przed tym meczem. Czemu mnie za to atakujesz? Czy najlepiej jakby wszyscy swoje zdanie zachowywali dla siebie? O co Ci chodzi? Być może ktoś ma podobne zdanie do mojego a myślał, że jest osamotniony w tym myśleniu. Teraz wie, że nie jest.
dlaczego ja nie mogę


@P35YM1574: możesz, właśnie wyrażasz. My tylko piszemy ci że walczysz z wiatrakami.

A jesteś w ogóle kimkolwiek kto ma realny wpływ na cokolwiek: sołtys, radny, burmistrz, poseł?
Należysz do jakiejś organizacji która coś może zrobić?
Jak nie to... daremny trud.
@jezus_cameltoe: Ja z niczym nie walczę, tylko wyrażam swoją opinię. Uważam, że mistrzostwa powinny być zbojkotowane, ale wiem że szanse na to są prawie zerowe, dlatego w poście napisałem, że liczę na brak awansu. Wszystko jest jednoznaczne i jasne w oryginalnym poście, resztę sobie dopowiedzieliscie, a dywagowanie nad wiekiem autora postu to w ogóle automatyczna porażka merytoryczna z waszej strony, bo tym jest skupienie się na rozmówcy a nie na temacie:
@P35YM1574: ok to zróbmy tak - jak do 30 nie zmienisz zdania wygrałeś i wszyscy stawiamy ci piwo, jak zmienisz co udowodni że z wiekiem ideały przechodzą to Ty stawiasz nam, czas i miejsce spotkania 1.06.2040 Poznań? Może być? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS - też chcę aby Polska nie awansowała ale to zupełnie inna historia i inne powody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jezus_cameltoe: Ale tu nie chodzi o "ideały" tylko o ocenę moralną pewnych spraw. Ja naprawdę przeszedłem przez proces młodzieńczego buntu i wiary w ideały przez fazę twardego pragmatyzmu i totalnego zobojętnienia, zgorzknienia. Teraz po prostu mam nabytą z wiekiem i doświadczeniem dojrzałość, która pozwala mi na portalu ze śmiesznymi obrazkami wyrazić opinię prosto z mostu bez bawienia się w dyplomację czy szukanie kompromisów, a ta opinia jest taka, że w świetle
@P35YM1574: no w końcu dochodzimy do porozumienia. Również nie podoba mi się mundial w Katarze, wolałbym teraz, w czerwcu. Wiem co się wyprawia na Bliskim Wschodzie ale nie przeżywam cierpienia arabów bo jestem do nich uprzedzony za akty terroru oraz grożenie śmiercią wszystkim ludziom, którzy nie chcą wyznawać Islamu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@P35YM1574:
- jestem zły za skandaliczne zwolnienie Leo Ben Hakkera w 2009,
- nie wierzę w polską myśl szkoleniową,
- przez lata czułem się traktowany jak frajer żyjąc nadzieją że choćby wyjdą z grupy.

Chcę zobaczyć soczysty ból dupy tych którzy emocjonalnie przeżywają ten awans, a w przypadku jego braku jutro Robert Lewandowski może ogłosić koniec z kadrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)