Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Opisze wam pewna sytuacje. Zapoznalem się z pewna dziewczyna z roboty, ktora ma dzieci i meza - jest o 5 lat starsza ode mnie. Ona troche taka kulkowata jest, ale twarz ma ok. Zaczęła chodzic do dietetyka jak mnie poznała - schudła juz troche i jest calkiem ok. Ciągle mi wypisuje, ze mnie kocha, ze taki sliczny jestem i zeby siadła na mnie, ciagle mnie zaprasza, zebym przyjechal pod nieobecnosc meza no i pare razy u niej w mieszkaniu byłem, dodatkowo obiadki mi dobre robi. Dodam, ze mam 193 cm wzrostu jakby kogos to interesowalo. Jako ze jestem prawiczkiem to jeździłem do niej i trenowałem troszke na niej - bo jak taka chętna to aż glupio było nie skorzystać. No i były pierwsze pocałunki z języczkiem, loda kilka razy mi robiła - widać było, ze doswiadczona w tym jest, bo jak go dorwała to nie chciała puścić. Seksu jeszcze nie bylo, bo czasami nie wspolpracuje moj przyjaciel i nie chce stanac - nie wiem czy to przez blokade w głowie - czy też nie za bardzo mnie pociąga chociaz jak raz mi loda robila i calowala po uchu to praktycznie po kilku sekundach wystrzelilem. Czasami robila loda i zadnego podniecenia nie czułem az sam siebie czasami nie rozumiem. Dodam, ze nie jestem zadnym gejem i interesuja mnie tylko dziewczyny. Z chlopem brzydziłby mnie nawet pocałunek. Przez pare dni moze bylem troche zauroczony, bo przez praktycznie pół zycia nikt sie mna nie interesował az tu nagle codziennie ktos do mnie pisze tekstu typu w kazdy poranek "dzien dobry misu", "kocham cie serduszko moje" - ja sam nigdy nie zaczałem rozmowy, tylko odpisywałem xD. Wiem, ze ona jest w #!$%@? zakochana we mnie, bo to widac, a ja ciagle jej powtarzam, ze jest moja przyjaciolka i trenerka - nawet sie o to nie #!$%@? xD Nie wiąze z nia przyszłosci, bo ma dzieci, a ja nie chce byc dobrym wujkiem dla nich i nie chce cudzych dzieci wychowywac - to nie dla mnie. Co sadziecie o tej calej sytuacji? Trenowac narazie na niej, a pozniej probowac znalezc pare lat mlodsza Julke? Jak cos to ja mam 25 lat, ona 30.
Historia 100% legit. Nic nie zmyslone.

#przegryw
#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624183d99df1c36994525200
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5