Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, moja partnerka właśnie dostała email z jakąś nowym ubezpieczeniem na samochód i jest wpisana jako drugi kierowca. Nazwisko i email adres się zgadza tylko imie i adres nie. To jakiś fejk? O co tu chodzi? #uk
  • 4
@Gh0stt póki co wiemy tyle, że różowa dostała email z jakimś nowym ubezpieczeniem na samochód i jest wpisana jako drugi kierowca. Jeżeli ma mail akowalska@skrzynka.com a osoba na którą jest ubezpiecznie to s.kowalska to pewnie ktoś podał zły adres mailowy. Jeżeli mail przyszedł z adresu typu inzurenz@avivivia-pajeet-mail.in to scam. Najprościej to chyba zadzwonić do ubezpieczalni (numer telefonu wziąć z oficjalnej strony a nie z maila) i wyjaśnić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: w sumie dziś zadzwoniłem do nich na infolinie i przedstawiłem cała historie. Facet powiedział że musi sprawdzić to i oddzwoni. No i w sumie po ok.30 minutach oddzwonił że w sumie to nie wie za bardzo czemu tka się stało ale to błąd systemu i mamy usunąć tego meila.

Jakoś w jego głosie nie wyczułem pewności więc będę dzwonić jeszcze raz za dzień albo dwa może trafię na kogoś bardziej