Wpis z mikrobloga

Gdzie w okolice #kielce lub przez Internet kupię gotowy drewniany blat do stołu? Chodzi mi o blat o wymiarach na oko od 140-160 x 70-80 cm. Na co zwrócić uwagę przy zakupie przez neta?

Znacie miejsce, gdzie mogę zamówić trochę niestandardowej wysokości nogi? Z tego co widziałem na allegro to prawie wszystkie sprzedawane mają po ~72 cm, a mi zależy aby miały ~80 cm.

Foto biurka dla przyciągnięcia uwagi.

#drewno #kielce #stolarstwo #meble #kiciochpyta
MG78 - Gdzie w okolice #kielce lub przez Internet kupię gotowy drewniany blat do stoł...

źródło: comment_1648488791F6Q8qi7TStsxH8y0xPb8KX.jpg

Pobierz
  • 12
@MG78: Zależy gdzie stawiasz, jak przy ścianie to luz, jak nie to takie stelażowe nogi mogą mega pomóc. Warto przemyśleć czy nie będzie wymieniany fotel. Mi po zmianie już stare nogi nie pasowały więc wybrałem regulowane.
@MG78: ja robiłem biurko dla siebie w zeszłym miesiącu i blat zamawiałem z meble.pl. Mają magazyn i biuro na łazach. Robią blaty na wymiar, natomiast nie wiem czy z litego drewna - ja mam normalną sklejkę z okleiną i jakościowo jest świetnie. Wybierz się tam i pogadaj na miejscu co mają do zaoferowania.

Brałem blat 1800x700x38mm za ~540zł
@MG78: Miałem identyczny problem ostatnio, chciałem identyczne nogi, osobno blat, i nogi o niestandardowych wymiarach. No i też z Kielc. Kupiłem blat sklejkowy w Castoramie 140x60x18 za jakieś 7 dyszek, nogi mi zrobił znajomy (koszt materiału wraz z malowaniem 140zł). Pisałem zapytanie do kuźni artystycznej na miejscu, nogi 80x60 z profilu 4x2.

> Dobry wieczór. Koszt kompletu 350 zł. Czas około 8 dni roboczych. Pozdrawiam.