Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W zasadzie już sam nie wiem co jest prawdą a co fałszem i chyba już się sam pogubiłem w tym wszystkim tak naprawdę.
Staram się być po prostu miłym chłopakiem. Dla każdego obojętnie jaki jest bez względu na orientacje,rasę czy wyznanie. Jeżeli ktoś nie przekracza w stosunku do mnie granic i nie jest bezczelnym i upartym chamem i nie próbuje mi narzucić swoich przekonań,to ma mój szacunek.
Zawsze już od czasów szkolnych służyłem dla każdego pomocą, starałem się być kulturalny. Wiadomo dzień dobry, dziękuje i przepraszam,tego typu człowiek.
Nigdy nie robiłem z siebie pajaca przed klasą tak jak robiły to inne chłopaki. Obojętnie czy była to podstawówka czy gimnazjum. Jestem czysty, nigdy nie upiłem się do zgonu i nigdy nie brałem dragów i nigdy nie paliłem. Jestem introwertykiem i nie zobaczycie mnie niestety w klubie,bo to nie mój klimat.
Zawsze starałem się jakoś rozwiązać konflikt w miarę możliwości i nie jestem typem i nigdy nie byłem,który w szkole pierwszy garnął się do bójki.
Niestety przez swój miły i przyjacielski charakter byłem przez całą podstawówkę i gimnazjum szykanowany,obrażany i wyśmiewany za to jaki jestem w stosunku do innych. Za to,że miałem inne pasje i zainteresowania niż od tych,które mieli te wiejskie badboye (mieszkam na małej wsi) czyli alko,zadymy i polski gangsterski rap gdzie śpiewają,że zerżną wszystkie laski jak szma&&y i walić policję a koks jest git.
Nikt mi wtedy nie pomógł. Podejrzewam,że laski miały z tego bękę,że poniżają jakiegoś frajera i wgl to oni są tacy męscy i przywódczy. Wszystkie laski były ich w szkole a zwłaszcza tych,którzy mnie poniżali a mieli No ojca,który jeździł autami w leasingach za hajs z własnej firmy transportowej.
Chyba jest w tym po prostu prawda,że kobiety po prostu nie lubią zwyczajnie miłych (nie płaszczących sie) facetów. Mam wrażenie,że laski mimo,że żadne ze mną gadają i nie gadały,bo biorą mnie za #!$%@?ę,spermiarza i nice guya właśnie chyba. Żadna nie wie przez co przeszedłem w szkole przez kilka lat i jakie piekło przeszedłem w domu. Nie jednemu frajerów zmiękła by faja i nikomu nie życzę tego,przez co ja przeszedłem. Staram się być miły, empatyczny,mam też swoją wewnętrzną wrażliwość,ale nie przesadnie chociaż serio już na wstępie wielu myśli,że mam coś na bani i czegoś chce a dziewczyny to pewnie myślą,że chce tylko seksu…Każdy kto po prosi ma na pewno moje wsparcie Jestem miły po prostu dlatego,że nie chcę sie stać taki i być tak jak moi oprawcy i dostałem już mocno w dupę od 10 r.ż. i swoje widziałem i słyszeli w życiu już a mam dopiero 21lat…Nie jestem żadnym spermiarzem ani sługusem. Staram sie traktować kobietę jak drugiego człowieka a nie jak jakies objawienie czy coś.
Kobiety chyba same nie wiedzą czego chcą i serio chcą chyba jakiegoś gwałciciela, złodzieja, gangstera czy zadymiarza i chcą być walone po twarzy,bo inaczej tego wyjaśnić nie potrafię. Z resztą wystarczy popatrzeć na bestsellery Empiku…
Sam już nie wiem jaki mam być skoro bycie sobą i nadal jestem niewidzialny to bycie sobą to chyba mit…
Nadal mimo,że minął ponad rok odkąd wyszedłem z liceum widzę,że powodzeniem cieszą się napakowane chłopaczki, wyglądający na takich co martwią się żeby tylko im pryszcz nie wyszedł na twarzy i lansują się mieszkaniami za hajs rodziców albo autami w leasingach tez oczywiście ojców. Wielka gangsterska i lanserka…choroba XXIw…

Chyba serio trzeba zacząć coś robić na nielegalu,bo widzę,że uczciwe pracowanie i odkładanie pieniędzy żeby się czegoś dorobić to jak to się mówi cringe

#incelmirkuje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6241c5ad9df1c36994525720
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania Jest dokładnie tak jak mówisz, z tym że mówimy tutaj o większości, bo wrzucanie wszystkich do jednego wora jest krzywdzące.

Kobiety chcą sebusia, niedostępnego i traktującego ich przedmiotowo Chada. Chcą być traktowane jak szmaty oraz być dominowane, to jest w ich naturze.
Całe to pieprzenie, że tak nie jest to ich PRowa zagryweczka. Będąc miłym, uczciwym i szczerym facetem podajesz się na tacy i w ten sposób stajesz się monotonny, nudny,
PotężnaLama: Po co się oglądasz za ludzkim odpadem? Stężenie fałszywości i zakłamania w takim towarzystwie zawsze jest poza skalą. Jeśli ktoś potrafi docenić to jaki jestes to daj mu to, bo jesteś dobry gość. A tym co nie potrafią naucz się pokazywać środkowy palec. Od razu poczujesz się lepiej w swojej skórze.

Jak masz pomysł na kasę i jest to coś nielegalnego to ok. Prawo i moralność nie zawsze idą w
@AnonimoweMirkoWyznania: Najgorsze, co możesz zrobić, to czytać wysrywy z tagu #przegryw. Sorry, ale z tego opisu wynika, że jesteś po prostu najzwyklejszym chłopakiem. Jak większość z nas, wbrew temu, co piszesz. A większość facetów ostatecznie nie ma problemu ze znalezieniem jakiejś kobiety. Z twojego tekstu za to bije tona pogardy dla ludzi, którym się lepiej powodzi, a to cię w dobre miejsce na pewno nie zaprowadzi.

Najlepiej spróbuj jakoś bardziej