Aktywne Wpisy

nie ma naprawde co ze sobą zrobic gdzie pójść, wykop martwy hujto martwe na reddicie śniegowcy i żenujący autystyczny humor dla dzieci, no nie ma takiego wykopu 1,5 ze złotych czasów, samo g---o, ludzie sie przeżucili na scrollowanie tiktokow z ai slopem no k---a j----e boty, where człowieczeństwo

NiezlyJestes +11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





@d3cybelek: jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
Od trzynastki można kupować bilety w Empik płacąc właśnie gotówką
@DestroDevil: czyli 12 edycji nie było prania i się przymierzali, robili zasłonę dymną, i nagle beng wjeżdża Empik. Cóż za determinacja ( ͡° ͜ʖ ͡°).