Wpis z mikrobloga

@heheszek: chyba nie zauważyłeś jeszcze poniedziałkowych zmian. Zamienili częstotliwości VOX FM z Eską Rock, robiąc jednocześnie z VOXa wspomniane "imperium disco polo", a z Eski Rock lokalne, warszawskie radio. Zamienili ekipy Plusa i VOXa, w poniedziałek prowadzącym myliły się nawet nazwy stacji. Wyszło na to, że Plus stał się dawnym VOXem. Zawsze słuchałem sobie radia na dobranoc, w VOX FM świetnie grali, o tej porze również. Włączam więc Plusa, a tam
@jedrek018: No wlasnie dzisiaj rano sie zdziwilem dlaczego mam eske rock ustawiona w radiu w kuchni ;) Az tak namietnie nie slucham, ale szkoda...... Czyli teraz leci disco polo na jednym i drugim ? Nie kumam tej polityki
@heheszek: w dzień da się słuchać Plusa, playlista jest dosyć podobna do tej z dawnego VOXa. O tej porze na obu masz disco polo. Spróbuj teraz odpalić radio: 96,5 - Plus, 104,4 - VOX. Szkoda, dawny VOX trafiał w mój gust muzyczny prawie w 100%, sam bym lepszej playlisty nie stworzył.
@jedrek018: No u mnie to sa inne czestotliwosci akurat ;) Przed chwila przeczytalem, ze mimo protestów sluchaczy radia Plus, puszczanie disco polo spowodowalo znaczny wzrost sluchalnosci......
@heheszek: sądziłem, że odbierasz z warszawskich nadajników, jeśli zamienili ci VOX na Eskę Rock. Gdzieś jeszcze tak się stało? Jeśli chodzi o słuchalność: daje to niestety smutny obraz naszego społeczeństwa.