Wpis z mikrobloga

Moje wyniki badan wzroku. Nie wychodzi ani jakaś wielka wada ani nic, głównie astygmatyzm. Tyle ze ja na lewe oko, praktycznie nic przeczytać z daleka nie mogę bo mi się rozmazuje w #!$%@?. Może być problem w czymś innym czy tak to poprostu jest. #wzrok #visionexpress #okulary #niewiemjaktootagowac
Wektorowy1 - Moje wyniki badan wzroku. Nie wychodzi ani jakaś wielka wada ani nic, gł...

źródło: comment_1648383345q0w1LYFg02fA75sExiGogx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saviola7: Na bocznych szybach też masz wycieraczki? I na lusterkach? :) Może to tylko moje odczucia, ale bardzo nie lubię jeździć wieczorami gdy pada deszcz, właśnie ze względu na astygmatyzm
  • Odpowiedz
@mat53: Z tego co czytałem, to raczej największy problem jest z widzeniem przestrzennym, więc głownie parkowanie. Jazdy nicą też staram się nie praktykować, ale nie wiem czy to przez astygmantyzm, a deszcz nie robi mi dużej różnicy. Ale mogę się mylić, nie wiem jak widzą inni. :)
  • Odpowiedz
@Wektorowy1: Miałem taki problem jak Ty, wade wzrotku również podobną i nawet nie mogłem filmu z napisami obejrzeć w łóżku bo często było to dla mnie za bardzo nieczytelne. Również stwierdzili mi astygmatyzm ale po laserowej korekcji wzroku widze dużo lepiej i wyraźniej. Nawet jestem w stanie przeczytać rejestracje jadących samochodów albo napisy na bilbordach z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz