Wpis z mikrobloga

Dlaczego wypowiadasz się za @Jariii? Daje mu po prostu szansę na sprostowanie swoich kłamstw i oskarżeń.


@kleopatrixx: Dlaczego się wypowiadasz za krula?

Nie wypowiadam się za @Jariii. Zwyczajnie dla mnie to twoje straszenie jest żałosne wykopowy rzeczniku konfederacji.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie rozumiem w czym masz problem? Gdyby ktoś tworzył znaleziska bez żadnych dowodów, że LGBT to w 90% pedofile to pierwszy byś leciał do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych i zgłaszał taki wykop do moderacji.
Jak widzisz, wolność słowa kończy się tam, gdzie rzuca się oskarżenia bez żadnych dowodów.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jak widać mariuszek jest coraz bardziej zrozpaczony, bo jazda z onucami z k0nfederacji stała się bardzo modna. mariuszku cały twój spam i udawanie baby jak krew w piach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś tworzył znaleziska bez żadnych dowodów, że LGBT to w 90% pedofile to pierwszy byś leciał do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych i zgłaszał taki wykop do moderacji.


@kleopatrixx: do moderacji tak, do jakiś ośrodków nie. Zgłaszałem w ten sposób również inne znaleziska, które w mojej opinii były fałszem. Jeśli mamy zahaczyć o zgłaszanie ultra lewicowych znalezisk to zgłaszałem, np. takie jak kiedyś się lewaki cieszyły na wykopie, że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jariii robi znalezisko z moim wpisem i podpisuje, je że to "Konfederacja", gdzie nie mam z nimi nic wspólnego. Nie zgłaszam na razie bo daje mu szansę na sprostowanie tych kłamstw, to o jakim damage control piszesz?
  • Odpowiedz
Jariii obrzuca oskarżeniami posła na Sejm 3RP, to chyba dobrze, że chcę wyjaśnić czy to kłamstwa czy jednak prawda?


@kleopatrixx: Piękny fikołek. Robisz to tylko dlatego, że to dotyczy konfederacji, a nie dlatego, że ktoś oskarża posła.

Wykorzystując sytuację, że tak ochoczo mi odpisujesz (mimo, że odwracasz kota ogonem) to przypomnę mój komentarz. Może w końcu uda ci się na niego odpowiedzieć?
Kryspin013 - > Jariii obrzuca oskarżeniami posła na Sejm 3RP, to chyba dobrze, że chc...

źródło: comment_1648368067my5PZtBqwy6jnyt2Ohga05.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz